fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розмовний клуб Асоціації з англійської мови у Харкові: Виборчий процес та його сприйняття у різних культурах

18/ 07/ 2019
  Усім відомо, що іноземна мова потребує регулярної практики. Якщо довго не розмовляти -  втрачаються навички, відомі слова кудись зникають із пам’яті, зменшуються швидкість та впевненість  у спілкуванні. “Use it or lose it”, – відома англійська фраза підтверджує це. Проте, нагода поспілкуватись іноземною мовою трапляється не так часто, як хотілося б. Учасники мали змогу протягом двох годин розмовляти виключно англійською під керівництвом Алана Міхаела – американського підприємця  з досвідом роботи в міжнародному бізнесі. Тема обговорення була актуальною і нікого не залишила байдужим. Обмінялися  думками, помріяли про зміни на краще після виборів тощо. Хоча й домовлялися обійтися без політичних дебатів, але уникнути цього не вдалося. Ми дякуємо усіх присутніх за активну участь та з нетерпінням чекаємо на наступну зустріч!

Усім відомо, що іноземна мова потребує регулярної практики. Якщо довго не розмовляти –  втрачаються навички, відомі слова кудись зникають із пам’яті, зменшуються швидкість та впевненість  у спілкуванні. “Use it or lose it”, – відома англійська фраза підтверджує це. Проте, нагода поспілкуватись іноземною мовою трапляється не так часто, як хотілося б.

Учасники мали змогу протягом двох годин розмовляти виключно англійською під керівництвом Алана Міхаела – американського підприємця  з досвідом роботи в міжнародному бізнесі. Тема обговорення була актуальною і нікого не залишила байдужим. Обмінялися  думками, помріяли про зміни на краще після виборів тощо. Хоча й домовлялися обійтися без політичних дебатів, але уникнути цього не вдалося.

Ми дякуємо усіх присутніх за активну участь та з нетерпінням чекаємо на наступну зустріч!

Спікери

1 / 1
Алан Міхаел
Американський бізнесмен, консультант з корпоративного управління, коуч. Власник бізнесу
Алан Міхаел

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: