fbpx

«Розмова» – документальний онлайн-проєкт

18/ 12/ 2020
  https://youtu.be/wKJACszo20A Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» створюється як живий діалог із суспільством. Важливою частиною цього діалогу є пошук відповідей на запитання, які допомагають пояснити, як передається пам’ять про події минулого, й оцінити її вплив на сучасність і майбутнє. Ми зацікавлені створити інклюзивний проєкт, розвивати культуру розмови та познайомити українців із різних куточків України з історіями їхнього життя. 50 000 онлайн-розмов – масштабний документальний онлайн-проєкт, який дозволить вам висловити, вивчити й порівняти свої позиції щодо подій минулого та сьогодення з позиціями інших людей на сайті проєкту – людей, що живуть з вами в одному часі, місті, країні. Сайт проєкту доступний з 15 вересня. Запрошуємо всіх повнолітніх жителів України: професія, переконання та стать не мають значення. Кожна людина оригінальна й унікальна: робітники й бізнесмени, вчені та студенти, політики й інтелектуали, активісти, урбаністи, переселенці, люди, які випробували на собі війну й анексію, закохані та розчаровані, релігійні й атеїсти. Географія проєкту – вся Україна. Перегляд розмов буде доступний на сайті з подальшою можливістю вибору фрагментів за темами та смислами. Кількість фільтрів буде збільшуватися до кількості історій учасників. Кожен відвідувач зможе визначити свою тему. Кожен може розширити запитання розмови власними. Як взяти участь у проєкті? Запишіться на розмову, щоб вибрати час онлайн-зустрічі з інтервюером https://bit.ly/2Mi5YLk Ознайомтеся з запитаннями https://bit.ly/3gMbovU Розмови записуються через Zoom або будь-який зручний додаток для відеодзвінків. Тривалість розмови – 30 хвилин. Скориставшись запитаннями проекту, кожен учасник може записати подібну розмову з будь-якою цікавою йому людиною. Перелік запитань можна доповнити своїми. Історія кожного українця – особистий документ часу, стань частиною історії України www.rozmova.io rozmova@babynyar.org https://www.facebook.com/events/982512872218623/

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» створюється як живий діалог із суспільством. Важливою частиною цього діалогу є пошук відповідей на запитання, які допомагають пояснити, як передається пам’ять про події минулого, й оцінити її вплив на сучасність і майбутнє. Ми зацікавлені створити інклюзивний проєкт, розвивати культуру розмови та познайомити українців із різних куточків України з історіями їхнього життя.

50 000 онлайн-розмов – масштабний документальний онлайн-проєкт, який дозволить вам висловити, вивчити й порівняти свої позиції щодо подій минулого та сьогодення з позиціями інших людей на сайті проєкту – людей, що живуть з вами в одному часі, місті, країні. Сайт проєкту доступний з 15 вересня.

Запрошуємо всіх повнолітніх жителів України: професія, переконання та стать не мають значення. Кожна людина оригінальна й унікальна: робітники й бізнесмени, вчені та студенти, політики й інтелектуали, активісти, урбаністи, переселенці, люди, які випробували на собі війну й анексію, закохані та розчаровані, релігійні й атеїсти. Географія проєкту – вся Україна.

Перегляд розмов буде доступний на сайті з подальшою можливістю вибору фрагментів за темами та смислами. Кількість фільтрів буде збільшуватися до кількості історій учасників. Кожен відвідувач зможе визначити свою тему. Кожен може розширити запитання розмови власними.

Як взяти участь у проєкті?

Запишіться на розмову, щоб вибрати час онлайн-зустрічі з інтерв’юером https://bit.ly/2Mi5YLk

Ознайомтеся з запитаннями https://bit.ly/3gMbovU

Розмови записуються через Zoom або будь-який зручний додаток для відеодзвінків.

Тривалість розмови – 30 хвилин.

Скориставшись запитаннями проекту, кожен учасник може записати подібну розмову з будь-якою цікавою йому людиною. Перелік запитань можна доповнити своїми.

Історія кожного українця – особистий документ часу, стань частиною історії України

www.rozmova.io

rozmova@babynyar.org

https://www.facebook.com/events/982512872218623/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: