fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Круглий стіл Комітету виробників ветеринарних препаратів “Фармаконагляд у сфері захисту здоров’я тварин”

06/ 12/ 2017
  6 грудня в Європейській Бізнес Асоціації відбувся круглий стіл Комітету виробників ветеринарних препаратів «Фармаконагляд у сфері захисту здоров’я тварин». Ми були раді вітати представників Держпродспоживслужби, науково-дослідних інститутів, фірм-виробників ветеринарних препаратів на нашому заході. Під час круглого столу учасники обговорили питання запровадження фармаконагляду в Україні як важливої складової адаптації до європейського ветеринарного законодавства, європейський досвід функціонування системи фармаконагляду та практичні особливості заповнення форм та звітів фармаконагляду в країнах ЄС, функціонування української системи фармаконагляду у сфері охорони здоров’я. Дякуємо нашим спікерам – Юрію Косенко, Неонілі Ромашкан, Олександрі Сарсадскіх та Риммі Баталовій – за цікаві доповіді та аудиторії – за жваву дискусію. За підсумками круглого столу учасники напрацювали напрями подальшої роботи на наступний рік та визначили їх важливість: Співпраця з державними органами щодо питання здійснення збору, проведення аналізу та узагальнення інформації про безпеку й ефективність ветеринарних препаратів та післяреєстраційної оцінки ветеринарних препаратів з метою виявлення побічних реакцій та пов’язаних з ними несприятливих випадків Активна участь в робочих групах з питання розробки механізму відзиву неякісних ветеринарних препаратів з ринку Імплементація Європейського досвіду у сфері фармаконагляду ветеринарних препаратів за підтримки Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в процесі реалізації Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження положення про основні вимоги до виробництва ветеринарних препаратів та Правил належної виробничої практики ветеринарних препаратів» Співпраця з аграрними навчальними закладами в питаннях практичної підготовки спеціалістів з фармаконагляду в Україні.

6 грудня в Європейській Бізнес Асоціації відбувся круглий стіл Комітету виробників ветеринарних препаратів «Фармаконагляд у сфері захисту здоров’я тварин». Ми були раді вітати представників Держпродспоживслужби, науково-дослідних інститутів, фірм-виробників ветеринарних препаратів на нашому заході.

Під час круглого столу учасники обговорили питання запровадження фармаконагляду в Україні як важливої складової адаптації до європейського ветеринарного законодавства, європейський досвід функціонування системи фармаконагляду та практичні особливості заповнення форм та звітів фармаконагляду в країнах ЄС, функціонування української системи фармаконагляду у сфері охорони здоров’я. Дякуємо нашим спікерам – Юрію Косенко, Неонілі Ромашкан, Олександрі Сарсадскіх та Риммі Баталовій – за цікаві доповіді та аудиторії – за жваву дискусію.

За підсумками круглого столу учасники напрацювали напрями подальшої роботи на наступний рік та визначили їх важливість:

  1. Співпраця з державними органами щодо питання здійснення збору, проведення аналізу та узагальнення інформації про безпеку й ефективність ветеринарних препаратів та післяреєстраційної оцінки ветеринарних препаратів з метою виявлення побічних реакцій та пов’язаних з ними несприятливих випадків
  2. Активна участь в робочих групах з питання розробки механізму відзиву неякісних ветеринарних препаратів з ринку
  3. Імплементація Європейського досвіду у сфері фармаконагляду ветеринарних препаратів за підтримки Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в процесі реалізації Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження положення про основні вимоги до виробництва ветеринарних препаратів та Правил належної виробничої практики ветеринарних препаратів»
  4. Співпраця з аграрними навчальними закладами в питаннях практичної підготовки спеціалістів з фармаконагляду в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: