fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Круглий стіл, присвячений боротьбі з контрабандою техніки в Україні

05/ 07/ 2016
  5 липня в Києві пройшов круглий стіл, присвячений боротьбі з контрабандою техніки в Україні. «Сірий», «чорний» і паралельний імпорт не тільки шкодять легально працюючим в країні компаніям, а й призводить до мільярдних втрат державного бюджету. Офіційні постачальники техніки, представники торговельних мереж та інтернет-магазинів, депутати Верховної Ради та Державної фіскальної служби обговорили, як захистити ринок від цього зла. Пропозицій від учасників ринку, як обмежити потік незаконного імпорту, прозвучало багато, але представники держави, від яких в першу чергу залежить боротьба з контрабандою, ніяких конкретних обіцянок не дали.

5 липня в Києві пройшов круглий стіл, присвячений боротьбі з контрабандою техніки в Україні. «Сірий», «чорний» і паралельний імпорт не тільки шкодять легально працюючим в країні компаніям, а й призводить до мільярдних втрат державного бюджету. Офіційні постачальники техніки, представники торговельних мереж та інтернет-магазинів, депутати Верховної Ради та Державної фіскальної служби обговорили, як захистити ринок від цього зла.

Пропозицій від учасників ринку, як обмежити потік незаконного імпорту, прозвучало багато, але представники держави, від яких в першу чергу залежить боротьба з контрабандою, ніяких конкретних обіцянок не дали.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: