fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Робоча зустріч з представниками Агенції регіонального розвитку Одеської області

08/ 12/ 2023
  Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації має продуктивний досвід співпраці з Агенцією регіонального розвитку Одеської області. Спільні зусилля спрямовані на досягнення позитивних змін у нашому регіоні. Ця партнерська взаємодія відображає наші спільні зобовязання до підтримки та розвитку місцевого співтовариства та економіки. Тому, 05.12.2023 відбулася чергова робоча зустріч з представниками Агенції регіонального розвитку Одеської області. Під час зустрічі обговорили  поточні програми та активності, стратегічні аспекти наших поточних регіональних програм та здійснили докладну ретроспективу. Наші спільні напрацювання спрямовані на підвищення економічного розвитку та сприяють стійкому та сталому зростанню. Катерина Морозова, керівниця Південноукраїнський офіс Асоціації, розповіла колегам з Агенції про Global Business for Ukraine (GB4U), а також підкреслила важливість залучення міжнародних та глобальних компаній до платформи GB4U, яка призначена для підтримки та сприяння взаємовигідній співпраці українського бізнесу. GB4U – це екстра територіальна бізнес асоціація, продовження ЕВА, але на міжнародній арені, покликана: об’єднувати глобальний бізнес навколо України, ділитися з міжнародною бізнес-спільнотою інформацією про Україну, існуючі можливості, прогнози та настрої бізнесу, що працює в країні, тощо; надавати допомогу та підтримку глобальним компаніям у знаходженні партнерів, клієнтів, стейкхолдерів в України, а  на першому етапі – підтримувати потенційних інвесторів, які зацікавлені, розглядають варіанти інвестування і вивчають існуючі пропозиції. Поінформували про активну роботу над створення нашої Investment map of Ukraine. Погодили з колегами розвиток у цьому напрямку, та запропонували долучитися до наповнення інвестиційних об’єктів. Наша мета – залучення інвестицій для створення сприятливого інвестиційного клімату. Зі свого боку керівниця Інвестиційного офісу Агенції, Тетяна Ужвій, поінформувала про поточну діяльність Агенції щодо співпраці з міжнародними організаціями, стану формування комплексної візії інвестиційного розвитку області та конкретних кроків в цьому напрямі, запланованих на 2024 рік. Також додатково зазначила, що Агенція має гарні напрацювання та експертизу щодо: роботи з бізнесом в підготовці грантових заявок, співпраці з фінансовими інституціями для отримання додаткових ресурсів для розвитку підприємств Одещини; проводить заходи економічного спрямування, під час яких бізнес може дізнатись про нові інструменти підтримки, розширити коло партнерів та презентувати власні продукт. Додатково було погодженно стратегічні плани на 2024 рік, домовились у партнерстві запланувати спільний захід щодо роботи з грантовими програмами в рамках проєкту EBA «У пошуках інвестицій», наші пріоритети орієнтовані на ефективний розвиток та досягнення визначених цілей. Ми впевнені, що наша спільна праця призведе до позитивних змін у регіоні та внесе вагомий вклад у загальний успіх! 

Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації має продуктивний досвід співпраці з Агенцією регіонального розвитку Одеської області. Спільні зусилля спрямовані на досягнення позитивних змін у нашому регіоні. Ця партнерська взаємодія відображає наші спільні зобов’язання до підтримки та розвитку місцевого співтовариства та економіки.

Тому, 05.12.2023 відбулася чергова робоча зустріч з представниками Агенції регіонального розвитку Одеської області.

Під час зустрічі обговорили  поточні програми та активності, стратегічні аспекти наших поточних регіональних програм та здійснили докладну ретроспективу. Наші спільні напрацювання спрямовані на підвищення економічного розвитку та сприяють стійкому та сталому зростанню.

Катерина Морозова, керівниця Південноукраїнський офіс Асоціації, розповіла колегам з Агенції про Global Business for Ukraine (GB4U), а також підкреслила важливість залучення міжнародних та глобальних компаній до платформи GB4U, яка призначена для підтримки та сприяння взаємовигідній співпраці українського бізнесу. GB4U – це екстра територіальна бізнес асоціація, продовження ЕВА, але на міжнародній арені, покликана: об’єднувати глобальний бізнес навколо України, ділитися з міжнародною бізнес-спільнотою інформацією про Україну, існуючі можливості, прогнози та настрої бізнесу, що працює в країні, тощо; надавати допомогу та підтримку глобальним компаніям у знаходженні партнерів, клієнтів, стейкхолдерів в України, а  на першому етапі – підтримувати потенційних інвесторів, які зацікавлені, розглядають варіанти інвестування і вивчають існуючі пропозиції.

Поінформували про активну роботу над створення нашої Investment map of Ukraine. Погодили з колегами розвиток у цьому напрямку, та запропонували долучитися до наповнення інвестиційних об’єктів. Наша мета – залучення інвестицій для створення сприятливого інвестиційного клімату.

Зі свого боку керівниця Інвестиційного офісу Агенції, Тетяна Ужвій, поінформувала про поточну діяльність Агенції щодо співпраці з міжнародними організаціями, стану формування комплексної візії інвестиційного розвитку області та конкретних кроків в цьому напрямі, запланованих на 2024 рік. Також додатково зазначила, що Агенція має гарні напрацювання та експертизу щодо: роботи з бізнесом в підготовці грантових заявок, співпраці з фінансовими інституціями для отримання додаткових ресурсів для розвитку підприємств Одещини; проводить заходи економічного спрямування, під час яких бізнес може дізнатись про нові інструменти підтримки, розширити коло партнерів та презентувати власні продукт.

Додатково було погодженно стратегічні плани на 2024 рік, домовились у партнерстві запланувати спільний захід щодо роботи з грантовими програмами в рамках проєкту EBA «У пошуках інвестицій», наші пріоритети орієнтовані на ефективний розвиток та досягнення визначених цілей.

Ми впевнені, що наша спільна праця призведе до позитивних змін у регіоні та внесе вагомий вклад у загальний успіх! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: