fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Робоча зустріч Південноукраїнського офісу з Держмитслужбою

03/ 04/ 2024
  3 квітня 2024 року, відбулася робоча зустріч Південноукраїнського Офісу ЕВА з представниками Держмитслужби та Одеської митниці з метою обговорення актуальних питань, повязаних із збільшенням пропускної здатності в пунктів пропуску та подоланням перешкод у процесі митного контролю з використанням скануючих систем.  Під час війни митні пункти пропуску через державний кордон стали для України стратегічно важливими у забезпеченні експортного потенціалу та імпорту. При цьому збільшення пропускної здатності пунктів пропуску дозволяє підтримувати нормальний обіг товарів та послуг, що в свою чергу сприяє економічному зростанню. Пункти пропуску є ключовим елементом у ланцюгу постачання та торгівлі, а їхнє ефективне функціонування є важливим для підтримки бізнесу та забезпечення робочих місць.    На зустрічі було висвітлено проблематику, повязану з перешкодами у процесі митного контролю з використанням скануючих систем, а також із збільшенням пропускної здатності в пункті пропуску «Орлівка» та розглянуті можливі шляхи вирішення даних проблемних питань. Учасники зустрічі підкреслили важливість спільної роботи та взаємодії між Державною митною службою та представниками Асоціації для забезпечення ефективного та безперебійного функціонування митного контролю.   Дякуємо представниками митниці за готовність до діалогу та сподіваємось, що голос бізнесу буде почутий. Адже тільки спільні зусилля зможуть привести до якісного результату та посилення економічного фронту нашої країни. 

3 квітня 2024 року, відбулася робоча зустріч Південноукраїнського Офісу ЕВА з представниками Держмитслужби та Одеської митниці з метою обговорення актуальних питань, пов’язаних із збільшенням пропускної здатності в пунктів пропуску та подоланням перешкод у процесі митного контролю з використанням скануючих систем. 

Під час війни митні пункти пропуску через державний кордон стали для України стратегічно важливими у забезпеченні експортного потенціалу та імпорту. При цьому збільшення пропускної здатності пунктів пропуску дозволяє підтримувати нормальний обіг товарів та послуг, що в свою чергу сприяє економічному зростанню. Пункти пропуску є ключовим елементом у ланцюгу постачання та торгівлі, а їхнє ефективне функціонування є важливим для підтримки бізнесу та забезпечення робочих місць.   

На зустрічі було висвітлено проблематику, пов’язану з перешкодами у процесі митного контролю з використанням скануючих систем, а також із збільшенням пропускної здатності в пункті пропуску «Орлівка» та розглянуті можливі шляхи вирішення даних проблемних питань. Учасники зустрічі підкреслили важливість спільної роботи та взаємодії між Державною митною службою та представниками Асоціації для забезпечення ефективного та безперебійного функціонування митного контролю.  

Дякуємо представниками митниці за готовність до діалогу та сподіваємось, що голос бізнесу буде почутий. Адже тільки спільні зусилля зможуть привести до якісного результату та посилення економічного фронту нашої країни. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: