fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Різдвяне свято для дітей

19/ 12/ 2017
    Дитячі емоції – найщиріші! Саме тому із особливим задоволенням та захопленням Асоціація у Дніпрі, в партнерстві з Математичною студією «2х2» у святковий день 19 грудня організувала свято для дітей співробітників членських компаній. Спробувати власні сили у ролі супер-агентів та врятувати секретну речовину, а також створити новорічну LED-листівку мали можливість усі маленькі учасники заходу. Захопливе наукове пізнання та ігровий формат поглинули усю увагу дітлахів, у той час як батьки скористалися нагодою поспілкуватися у приємному колі колег та обговорити актуальні новини за чашкою запашної кави або ароматного чаю. Дуже вдячні нашим партнерам Математичній студії «2х2» за оригінальну програму, незабутні емоції та передноворічний настрій, що всі ми подарували дітям; торговельному центру Metro Cash&Carry № 14 у Дніпрі та особисто його директору Дмитру Синєвіду за гостинність та фірмові частування для дітей та дорослих; а також Nestle Ukraine і мережі дитячих магазинів Mikki за подарунки для дітей.
01/

 

Дитячі емоції – найщиріші! Саме тому із особливим задоволенням та захопленням Асоціація у Дніпрі, в партнерстві з Математичною студією «2х2» у святковий день 19 грудня організувала свято для дітей співробітників членських компаній.

Спробувати власні сили у ролі супер-агентів та врятувати секретну речовину, а також створити новорічну LED-листівку мали можливість усі маленькі учасники заходу. Захопливе наукове пізнання та ігровий формат поглинули усю увагу дітлахів, у той час як батьки скористалися нагодою поспілкуватися у приємному колі колег та обговорити актуальні новини за чашкою запашної кави або ароматного чаю.

Дуже вдячні нашим партнерам Математичній студії «2х2» за оригінальну програму, незабутні емоції та передноворічний настрій, що всі ми подарували дітям; торговельному центру Metro Cash&Carry № 14 у Дніпрі та особисто його директору Дмитру Синєвіду за гостинність та фірмові частування для дітей та дорослих; а також Nestle Ukraine і мережі дитячих магазинів Mikki за подарунки для дітей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: