fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Рівень безпеки на залізниці варто підсилити

22/ 03/ 2021
  Європейська Бізнес Асоціація звернулась до Міністерства інфраструктури України із проханням звернути увагу на ситуацію, яка склалась із безпекою на залізничних шляхах. Зокрема, йдеться про необхідність дотримання усіма власниками вантажних вагонів – як Укрзалізницею, так і приватними компаніями – термінів виконання планових ремонтів вагонів. Беручи до уваги важливість безпеки на залізниці, експерти Комітету з логістики Асоціації вважають за необхідне після завершення реформування Укрзалізниці передати повноваження щодо контролю за ремонтами вагонів Державній службі України з безпеки на транспорті для комплексного вирішення цього питання. Крім цього, Укрзалізниці необхідно забезпечити капітальний ремонт та реконструкцію залізничних колій на найближчі п’ять років до 1000 км в рік. На сьогоднішній день, вже по одній третій всієї протяжності залізничних колій, а це близько 8,5 тис. км, прострочені планові ремонти, а на 1,1 тис. км діють обмеження швидкості. Враховуючи це, Асоціація звертається із проханням вжити необхідних заходів щодо посилення контролю з боку Укрзалізниці за цією ситуацією, аби забезпечити кращий рівень безпеки під час залізничних перевезень.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Європейська Бізнес Асоціація звернулась до Міністерства інфраструктури України із проханням звернути увагу на ситуацію, яка склалась із безпекою на залізничних шляхах. Зокрема, йдеться про необхідність дотримання усіма власниками вантажних вагонів – як Укрзалізницею, так і приватними компаніями – термінів виконання планових ремонтів вагонів.

Беручи до уваги важливість безпеки на залізниці, експерти Комітету з логістики Асоціації вважають за необхідне після завершення реформування Укрзалізниці передати повноваження щодо контролю за ремонтами вагонів Державній службі України з безпеки на транспорті для комплексного вирішення цього питання.

Крім цього, Укрзалізниці необхідно забезпечити капітальний ремонт та реконструкцію залізничних колій на найближчі п’ять років до 1000 км в рік. На сьогоднішній день, вже по одній третій всієї протяжності залізничних колій, а це близько 8,5 тис. км, прострочені планові ремонти, а на 1,1 тис. км діють обмеження швидкості.

Враховуючи це, Асоціація звертається із проханням вжити необхідних заходів щодо посилення контролю з боку Укрзалізниці за цією ситуацією, аби забезпечити кращий рівень безпеки під час залізничних перевезень.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: