fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Резильєнтність як відповідь війні – досвід Ізраїлю

04/ 05/ 2022
  Все частіше лунають думки, що Україна може стати другим Ізраїлем, адже сусід-агресор нікуди не подінеться навіть після закінчення війни. І йдеться не лише про військову міць, а й про існування суспільства загалом. Що допомагає ізраїльтянам повноцінно жити в умовах постійного ризику військових атак і триматися своєї країни, а не шукати кращої долі у безпеці? Що таке резилієнс або ж життєстійкість, як вона пов’язана із попередженням ПТСР та є опорою в умовах невизначеності? Про життєстійкість як перемогу на особистому фронті будемо говорити під час чергового випуску проєкту «МІМ Toolbox» від Бізнес-школи МІМ 9 травня о 19:00 з професоркою Наомі Баум з Ізраїлю. Як відійти від поняття «жертви» у бік визначення «той, хто вижив», і чим корисний такий підхід у роботі з травмою? Що допомагає працювати в штатному режимі в умовах війни? Як лідер компанії чи громади може допомогти іншим людям розвивати життєстійкість? Наомі Баум - психолог, яка багато років працює у напрямку травми та резильєнтності, очолює Відділ резилієнсу в Ізраїльському центрі лікування психотравми, співавторка книги «ISRESILIENCE: чому Ізраїль може навчити світ». Модератор зустрічі - Олександр Сударкін, директор програми МВА в Бізнес-школі МІМ, консультуючий психолог, коуч. Ефір можна слухати українською або англійською мовою.  Лінк із запрошенням на Zoom-трансляцію буде надіслано вам після реєстрації (будь ласка, перевірте розділ Спам). Реєстрація за посиланням: https://mim.kyiv.ua/events/view/rezilntnst-yak-vdpovd-vyn-dosvd-zralyu

Все частіше лунають думки, що Україна може стати другим Ізраїлем, адже сусід-агресор нікуди не подінеться навіть після закінчення війни. І йдеться не лише про військову міць, а й про існування суспільства загалом.

Що допомагає ізраїльтянам повноцінно жити в умовах постійного ризику військових атак і триматися своєї країни, а не шукати кращої долі у безпеці?

Що таке резилієнс або ж життєстійкість, як вона пов’язана із попередженням ПТСР та є опорою в умовах невизначеності?

Про життєстійкість як перемогу на особистому фронті будемо говорити під час чергового випуску проєкту «МІМ Toolbox» від Бізнес-школи МІМ 9 травня о 19:00 з професоркою Наомі Баум з Ізраїлю.

  • Як відійти від поняття «жертви» у бік визначення «той, хто вижив», і чим корисний такий підхід у роботі з травмою?
  • Що допомагає працювати в штатному режимі в умовах війни?
  • Як лідер компанії чи громади може допомогти іншим людям розвивати життєстійкість?

Наомі Баум – психолог, яка багато років працює у напрямку травми та резильєнтності, очолює Відділ резилієнсу в Ізраїльському центрі лікування психотравми, співавторка книги «ISRESILIENCE: чому Ізраїль може навчити світ».

Модератор зустрічі – Олександр Сударкін, директор програми МВА в Бізнес-школі МІМ, консультуючий психолог, коуч.

Ефір можна слухати українською або англійською мовою. 

Лінк із запрошенням на Zoom-трансляцію буде надіслано вам після реєстрації (будь ласка, перевірте розділ “Спам”).

Реєстрація за посиланням: https://mim.kyiv.ua/events/view/rezilntnst-yak-vdpovd-vyn-dosvd-zralyu

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: