fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Реєстрацію 61 ветеринарного лікарського засобу дозволено, – ЕВА

01/ 04/ 2020
  Вчора представники Комітету виробників ветеринарних препаратів Європейської Бізнес Асоціації взяли участь у спільному онлайн засіданні Фармакологічної комісії ветеринарної медицини під головуванням Держпродспоживслужби та двох секційних засіданнях. Так, були розглянуті питання щодо реєстрації/перереєстрації 72 ветеринарних лікарських засобів, до прикладу, для лікування домашніх улюбленців, худоби, тощо, з яких 61 отримали позитивні відгуки під час експертного обговорення. Дмитро Кирилюк. координатор Комітету виробників ветеринарних препаратів Європейської Бізнес Асоціації. Сьогодні ветеринарні лікарські засоби перереєстровувати потрібно кожні 5 років. Так якщо термін реєстрації закінчився, такі продукти заборонені до реалізації на території держави. Враховуючи той факт, що деякі ліки, наприклад, живі вакцини проти сальмонельозу птиці, використовуються для формування резервів на випадок непередбачуваних ситуацій, їх наявність, як показує досвід останнього часу, є досить важливою. Водночас, перенесення реєстрації могло підвищити рівень напруги в галузі тваринництва - підприємства були б вимушені змінювати графіки вакцинацій та, в кращому випадку, шукати альтернативні препарати, а в гіршому – це могло б привести до загибелі тварин, птиці чи неконтрольоване поширення певних захворювань. Для розуміння, станом на сьогодні в Україні зареєстровано близько 1300 ветеринарних лікарських засобів. Далі, на підставі рішень Фармакологічної комісії, Держпродспоживслужба буде приймати рішення щодо дозволу чи заборони обігу цих препаратів в Україні. Це було першим онлайн засіданням Фармакологічної комісії. Тож від імені Європейської Бізнес Асоціації дякуємо Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Держспоживслужбі та їх науковим інститутам, які, розуміючи важливість процедури в сьогоднішніх умовах, провели засідання дистанційно. Довідково: Під час спільного засідання були розглянуті питання щодо сучасних вимог до лікувальних кормів, законодавче регулювання обігу ветеринарних препаратів та кормових добавок, визначення безпечності вакцин під час доклінічних, клінічних досліджень та при їх серійному виробництві.

Вчора представники Комітету виробників ветеринарних препаратів Європейської Бізнес Асоціації взяли участь у спільному онлайн засіданні Фармакологічної комісії ветеринарної медицини під головуванням Держпродспоживслужби та двох секційних засіданнях.

Так, були розглянуті питання щодо реєстрації/перереєстрації 72 ветеринарних лікарських засобів, до прикладу, для лікування домашніх улюбленців, худоби, тощо, з яких 61 отримали позитивні відгуки під час експертного обговорення.

Дмитро Кирилюк координатор Комітету виробників ветеринарних препаратів Європейської Бізнес Асоціації
Сьогодні ветеринарні лікарські засоби перереєстровувати потрібно кожні 5 років. Так якщо термін реєстрації закінчився, такі продукти заборонені до реалізації на території держави. Враховуючи той факт, що деякі ліки, наприклад, живі вакцини проти сальмонельозу птиці, використовуються для формування резервів на випадок непередбачуваних ситуацій, їх наявність, як показує досвід останнього часу, є досить важливою. Водночас, перенесення реєстрації могло підвищити рівень напруги в галузі тваринництва - підприємства були б вимушені змінювати графіки вакцинацій та, в кращому випадку, шукати альтернативні препарати, а в гіршому – це могло б привести до загибелі тварин, птиці чи неконтрольоване поширення певних захворювань.

Для розуміння, станом на сьогодні в Україні зареєстровано близько 1300 ветеринарних лікарських засобів.

Далі, на підставі рішень Фармакологічної комісії, Держпродспоживслужба буде приймати рішення щодо дозволу чи заборони обігу цих препаратів в Україні.

Це було першим онлайн засіданням Фармакологічної комісії. Тож від імені Європейської Бізнес Асоціації дякуємо Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Держспоживслужбі та їх науковим інститутам, які, розуміючи важливість процедури в сьогоднішніх умовах, провели засідання дистанційно.

Довідково:

Під час спільного засідання були розглянуті питання щодо сучасних вимог до лікувальних кормів, законодавче регулювання обігу ветеринарних препаратів та кормових добавок, визначення безпечності вакцин під час доклінічних, клінічних досліджень та при їх серійному виробництві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: