fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Реєстрація на Київський міжнародний економічний форум, який відбудеться 12 жовтня, триває!

29/ 09/ 2023
  КМЕФ — щорічна подія, яка об’єднає представників української влади, бізнесу та суспільства для відкритого діалогу, обміну досвідом, створення ефективних стратегій розвитку економіки.  Вже вдруге форум пройде в умовах повномасштабної війни. Тема цьогорічного форуму — «Люди. Бізнес. Економіка. Ціна свободи» 🇺🇦 Учасників чекатимуть: 15 панельних дискусій та більш ніж 70 спікерів, які обговорять актуальні виклики та питання: — Як українські бізнеси трансформуються в умовах війни? — Міжнародна співпраця у відбудові України: чого варто чекати після перемоги? — Як Україна адаптується до нових викликів та зберігає людський капітал? — Які тренди домінують у глобальній економіці? — Що очікує на українську енергетику цієї зими? Спеціально для учасників European Business Association ми підготували унікальний промокод: EBA_KIEF20 зі знижкою -20% на квитки. Кількість квитків обмежена. В рамках події кожний учасник зможе долучитися до підтримки центру реабілітації та протезування Superhumans Center. Кошти від реєстраційних внесків будуть спрямовані на Superhumans Center З міркувань безпеки місце проведення заходу не розголошується. Зареєстровані учасники отримають додаткове повідомлення перед заходом з адресою локації.  Деталі на сайті: https://forumkyiv.org/uk/ Реєстрація: https://forumkyiv.org/uk/forum/2023/terms

КМЕФ — щорічна подія, яка об’єднає представників української влади, бізнесу та суспільства для відкритого діалогу, обміну досвідом, створення ефективних стратегій розвитку економіки. 

Вже вдруге форум пройде в умовах повномасштабної війни. Тема цьогорічного форуму — «Люди. Бізнес. Економіка. Ціна свободи» 🇺🇦 Учасників чекатимуть: 15 панельних дискусій та більш ніж 70 спікерів, які обговорять актуальні виклики та питання:

— Як українські бізнеси трансформуються в умовах війни?

— Міжнародна співпраця у відбудові України: чого варто чекати після перемоги?

— Як Україна адаптується до нових викликів та зберігає людський капітал?

— Які тренди домінують у глобальній економіці?

— Що очікує на українську енергетику цієї зими?

Спеціально для учасників European Business Association ми підготували унікальний промокод: EBA_KIEF20 зі знижкою -20% на квитки. Кількість квитків обмежена.

В рамках події кожний учасник зможе долучитися до підтримки центру реабілітації та протезування Superhumans Center. Кошти від реєстраційних внесків будуть спрямовані на Superhumans Center

З міркувань безпеки місце проведення заходу не розголошується. Зареєстровані учасники отримають додаткове повідомлення перед заходом з адресою локації. 

Деталі на сайті: https://forumkyiv.org/uk/

Реєстрація: https://forumkyiv.org/uk/forum/2023/terms

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: