fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Реорганізація державних відомств не повинна впливати на роботу бізнесу

27/ 05/ 2020
  Сьогодні стало відомо, що під час засідання Уряду 27 травня було прийнято рішення про розділення Міністерства енергетики і захисту навколишнього середовища на два окремі профільні відомства, які будуть правонаступниками Міністерства у відповідних напрямках. Так, очікується, що буде створено Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів з подальшим призначенням профільного міністра, а чинне Міністерство буде перейменовано на Міністерство енергетики України. Водночас, Асоціація сподівається, що чергова реорганізація не вплине на ефективність роботи цих структур та їх взаємодію з бізнесом.  Анна Дерев’янко. Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації. Від налагодженої та ефективної роботи міністерств залежить робота багатьох індустрій та бізнесів. Асоціація завжди наголошувала, що для нас не має великої важливості організаційна структура відомств, з якими ми працюємо. Головне, щоб такі зміни не призводили до затримок у роботі цих структур. Тож спільнота очікує від Уряду оперативного призначення очільника нового Міністерства, затвердження Положення та штатного розпису. Водночас сподіваємося, що на час реорганізації усі дозвільно-ліцензійні функції та адміністративні послуги, а саме оцінка впливу на довкілля, державна реєстрація та державні випробування пестицидів і агрохімікатів, видача ліцензій на поводження з небезпечними відходами та інші сервіси будуть надаватися у встановлені законодавством строки.

Сьогодні стало відомо, що під час засідання Уряду 27 травня було прийнято рішення про розділення Міністерства енергетики і захисту навколишнього середовища на два окремі профільні відомства, які будуть правонаступниками Міністерства у відповідних напрямках.

Так, очікується, що буде створено Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів з подальшим призначенням профільного міністра, а чинне Міністерство буде перейменовано на Міністерство енергетики України. Водночас, Асоціація сподівається, що чергова реорганізація не вплине на ефективність роботи цих структур та їх взаємодію з бізнесом. 

Анна Дерев’янко Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації
Від налагодженої та ефективної роботи міністерств залежить робота багатьох індустрій та бізнесів. Асоціація завжди наголошувала, що для нас не має великої важливості організаційна структура відомств, з якими ми працюємо. Головне, щоб такі зміни не призводили до затримок у роботі цих структур.

Тож спільнота очікує від Уряду оперативного призначення очільника нового Міністерства, затвердження Положення та штатного розпису. Водночас сподіваємося, що на час реорганізації усі дозвільно-ліцензійні функції та адміністративні послуги, а саме оцінка впливу на довкілля, державна реєстрація та державні випробування пестицидів і агрохімікатів, видача ліцензій на поводження з небезпечними відходами та інші сервіси будуть надаватися у встановлені законодавством строки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: