fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Рейтинг ПРАВЕКС БАНК на рівні uaAAA за національною шкалою підтверджено

19/ 12/ 2023
  Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг ПРАВЕКС БАНК на рівні uaAАА за національною шкалою. Це підтверджує найвищу кредитоспроможність порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Приймаючи рішення, рейтинговий комітет враховував підсумки роботи Банку за дев’ять місяців 2023 року, а також дані його статистичної звітності за період січень-листопад 2023 року. У цей період активи ПРАВЕКС БАНК виросли до 10,336 млрд грн, грошові кошти та їхні еквіваленти зросли до 2,919 млрд грн, а інвестиції в цінні папери збільшилися на 29,29%.  Отже, в аналізованому періоді 2023 року ПРАВЕКС БАНК зосередився на збереженні стабільної ресурсної бази та підтримці високого рівня ліквідності. Зокрема, Банк розміщував вільні кошти в депозитні сертифікати НБУ, ОВДП та високоліквідні казначейські цінні папери США та Франції, що забезпечувало Банку стабільний безризиковий процентний дохід. Станом на початок грудня 2023 року ПРАВЕКС БАНК підтримував на високому рівні значення нормативів капіталу (Н1, Н2 та Н3) та нормативів ліквідності (NSFR, LCRвв та LCRів), які істотно перевищували встановлені НБУ граничні значення.  Відповідні фактори, а також високий рівень зовнішньої підтримки з боку єдиного акціонера Банку – міжнародної банківської групи Intesa Sanpaolo Group – дозволили Агентству оновити кредитний рейтинг Акціонерного товариства «ПРАВЕКС БАНК» на такому високому рівні. Рівень зовнішньої підтримки, запас платоспроможності та ліквідності Банку дозволяють йому з впевненістю пройти період загострення дії групи систематичних ризиків під час воєнного стану.

Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг ПРАВЕКС БАНК на рівні uaAАА за національною шкалою. Це підтверджує найвищу кредитоспроможність порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Приймаючи рішення, рейтинговий комітет враховував підсумки роботи Банку за дев’ять місяців 2023 року, а також дані його статистичної звітності за період січень-листопад 2023 року. У цей період активи ПРАВЕКС БАНК виросли до 10,336 млрд грн, грошові кошти та їхні еквіваленти зросли до 2,919 млрд грн, а інвестиції в цінні папери збільшилися на 29,29%. 

Отже, в аналізованому періоді 2023 року ПРАВЕКС БАНК зосередився на збереженні стабільної ресурсної бази та підтримці високого рівня ліквідності. Зокрема, Банк розміщував вільні кошти в депозитні сертифікати НБУ, ОВДП та високоліквідні казначейські цінні папери США та Франції, що забезпечувало Банку стабільний безризиковий процентний дохід.

Станом на початок грудня 2023 року ПРАВЕКС БАНК підтримував на високому рівні значення нормативів капіталу (Н1, Н2 та Н3) та нормативів ліквідності (NSFR, LCRвв та LCRів), які істотно перевищували встановлені НБУ граничні значення. 

Відповідні фактори, а також високий рівень зовнішньої підтримки з боку єдиного акціонера Банку – міжнародної банківської групи Intesa Sanpaolo Group – дозволили Агентству оновити кредитний рейтинг Акціонерного товариства «ПРАВЕКС БАНК» на такому високому рівні. Рівень зовнішньої підтримки, запас платоспроможності та ліквідності Банку дозволяють йому з впевненістю пройти період загострення дії групи систематичних ризиків під час воєнного стану.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: