fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Рейтинг конкурентноспроможності: МІМ вкотре представив Україну в дослідженні IMD

02/ 08/ 2021
  З 2007 року МІМ виступає ексклюзивним партнером дослідження конкурентоспроможності України для IMD – Інституту розвитку менеджменту (Швейцарія). У 2021 році Світовий рейтинг конкурентоспроможності (World Competitiveness Rankings) було оприлюднено 17 червня. В ньому представлені дані по 64 країнах світу. Цього року рейтинг очолили країни Європи: на першому місці – Швейцарія, на другому – Швеція, третє місце належить Данії, а четверте – Нідерландам. У свою чергу Сінгапур, який був першим у 2019 та 2020 роках опинився на пятому місці. Визначальними факторами конкурентоспроможності стали наявність інновацій, цифровізація, підтримуюча політика та соціальна згуртованість. Володимир Данько. професор кафедри бізнес-адміністрування, директор програми pre-MBA ′Управління фінансами′, дослідник конкурентоспроможності України для IMD. У 2021 році Україна посіла 54 місце. Для порівняння, у 2017 році ми були на 60-й позиції. До того ж у дослідженні окремо виділяються цифровий рейтинг, в якому ми на 58 місці, та рейтинг кадрового потенціалу, в якому ми зросли до 42 місця. Цей рейтинг оцінює, наскільки країни розвивають, залучають та утримують висококваліфіковані кадри, які забезпечують підприємствам додану вартість. Серед викликів, які наразі стоять перед нашою країною:  контроль над епідемією коронавірусу замороження збройного конфлікту на Сході України сприяння економічному відновленню та впровадженню приватно-державного партнерства (особливо для інфраструктурних проєктів) запуск повномасштабного ринку енергетики та землі активізація внутрішнього фондового ринку та накопичувальної пенсійної системи.  Детальніше з даними рейтингу можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/SQkBFCi   Для довідки: З 1989 року Institute for Management Development IMD (Швейцарія) оприлюднює Світовий рейтинг конкурентоспроможності (World Competitiveness Rankings). Саме Бізнес-школа МІМ сприяла тому, щоб у 2007-му році Україна також нарешті була представлена в цьому ранжуванні. Експерти МІМ працюють зі статистичними даними, проводять дослідження та опитування. Враховується широкий діапазон «жорстких» статистичних даних, таких як безробіття, ВВП та державні витрати на охорону здоров’я та освіту, а також «м’які» дані, що охоплюють такі теми, як соціальна згуртованість, глобалізація та корупція. Ця інформація поділяється на чотири категорії – економічні показники, інфраструктура, ефективність уряду та ефективність бізнесу.

З 2007 року МІМ виступає ексклюзивним партнером дослідження конкурентоспроможності України для IMD – Інституту розвитку менеджменту (Швейцарія). У 2021 році Світовий рейтинг конкурентоспроможності (World Competitiveness Rankings) було оприлюднено 17 червня. В ньому представлені дані по 64 країнах світу.

Цього року рейтинг очолили країни Європи: на першому місці – Швейцарія, на другому – Швеція, третє місце належить Данії, а четверте – Нідерландам. У свою чергу Сінгапур, який був першим у 2019 та 2020 роках опинився на п’ятому місці. Визначальними факторами конкурентоспроможності стали наявність інновацій, цифровізація, підтримуюча політика та соціальна згуртованість.

Володимир Данько професор кафедри бізнес-адміністрування, директор програми pre-MBA ′Управління фінансами′, дослідник конкурентоспроможності України для IMD
У 2021 році Україна посіла 54 місце. Для порівняння, у 2017 році ми були на 60-й позиції. До того ж у дослідженні окремо виділяються цифровий рейтинг, в якому ми на 58 місці, та рейтинг кадрового потенціалу, в якому ми зросли до 42 місця. Цей рейтинг оцінює, наскільки країни розвивають, залучають та утримують висококваліфіковані кадри, які забезпечують підприємствам додану вартість.

Серед викликів, які наразі стоять перед нашою країною: 

  • контроль над епідемією коронавірусу
  • замороження збройного конфлікту на Сході України
  • сприяння економічному відновленню та впровадженню приватно-державного партнерства (особливо для інфраструктурних проєктів)
  • запуск повномасштабного ринку енергетики та землі
  • активізація внутрішнього фондового ринку та накопичувальної пенсійної системи. 

Детальніше з даними рейтингу можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/SQkBFCi

 

Для довідки: З 1989 року Institute for Management Development IMD (Швейцарія) оприлюднює Світовий рейтинг конкурентоспроможності (World Competitiveness Rankings).
Саме Бізнес-школа МІМ сприяла тому, щоб у 2007-му році Україна також нарешті була представлена в цьому ранжуванні. Експерти МІМ працюють зі статистичними даними, проводять дослідження та опитування.
Враховується широкий діапазон «жорстких» статистичних даних, таких як безробіття, ВВП та державні витрати на охорону здоров’я та освіту, а також «м’які» дані, що охоплюють такі теми, як соціальна згуртованість, глобалізація та корупція. Ця інформація поділяється на чотири категорії – економічні показники, інфраструктура, ефективність уряду та ефективність бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: