fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ReInforceUA від МІМ: “Трансформаційне лідерство для позитивного суспільного впливу” – лекція Керін Бек-Дадлі

23/ 06/ 2022
  Третя лекція у рамках проєкта ReІnforceUA: MIM Global Knowledge Hub буде присвячена лідерству, якого потребуватиме Україна та й увесь світ, для розвитку і гармонійного зростання. Спікерка - Керін Бек-Дадлі, Президент і генеральний директор провідної міжнародної асоціації бізнес-шкіл AACSB. Раніше вона працювала на посаді декана Школи бізнесу Ліві в Університеті Санта-Клари. До цього - деканом Коледжу бізнесу в Університеті штату Флорида та Школи бізнесу Джона М. Хантсмана в Університеті штату Юта. Також викладала у бізнес-коледжі Террі Університету Джорджії та Школі бізнесу Росса Мічиганського університету. Під час лекції ви дізнаєтеся: Як розвиваються сучасні бізнес-моделі, щоб краще підтримувати поєднання цілей, прибутку та планети? Як нові лідери можуть прийняти свій підприємницький дух, щоб створити спадщину для тих, хто прийде? Як вища освіта може підтримати тих, хто навчається протягом усього життя, у їхньому шляху перебудови? Які три компетенції існують для ефективного лідерства, що впливає на суспільство? Час початку трансляції: 29 червня, 18:00 за Києвом Щоб долучитися і мати змогу поставити свої питання, зареєструйтеся на сайті https://reinforceua.com/ та отримайте лінк-запрошення на лекцію. До академічної кар’єри Керін Бек Дадлі була адвокатом з комерційного та корпоративного права. Два попередні терміни працювала у раді директорів AACSB, у тому числі як голова ради директорів у 2018-19 роках. Керін Бек Дадлі тісно співпрацює з керівниками освітніх, бізнесових, некомерційних та урядових організацій, щоб переосмислити, як вища освіта може задовольняти майбутні потреби робочої сили та покращити суспільство.

Третя лекція у рамках проєкта ReІnforceUA: MIM Global Knowledge Hub буде присвячена лідерству, якого потребуватиме Україна та й увесь світ, для розвитку і гармонійного зростання.

Спікерка – Керін Бек-Дадлі, Президент і генеральний директор провідної міжнародної асоціації бізнес-шкіл AACSB. Раніше вона працювала на посаді декана Школи бізнесу Ліві в Університеті Санта-Клари. До цього – деканом Коледжу бізнесу в Університеті штату Флорида та Школи бізнесу Джона М. Хантсмана в Університеті штату Юта. Також викладала у бізнес-коледжі Террі Університету Джорджії та Школі бізнесу Росса Мічиганського університету.

Під час лекції ви дізнаєтеся:

  • Як розвиваються сучасні бізнес-моделі, щоб краще підтримувати поєднання цілей, прибутку та планети?
  • Як нові лідери можуть прийняти свій підприємницький дух, щоб створити спадщину для тих, хто прийде?
  • Як вища освіта може підтримати тих, хто навчається протягом усього життя, у їхньому шляху перебудови?
  • Які три компетенції існують для ефективного лідерства, що впливає на суспільство?

Час початку трансляції: 29 червня, 18:00 за Києвом

Щоб долучитися і мати змогу поставити свої питання, зареєструйтеся на сайті https://reinforceua.com/ та отримайте лінк-запрошення на лекцію.

До академічної кар’єри Керін Бек Дадлі була адвокатом з комерційного та корпоративного права. Два попередні терміни працювала у раді директорів AACSB, у тому числі як голова ради директорів у 2018-19 роках.

Керін Бек Дадлі тісно співпрацює з керівниками освітніх, бізнесових, некомерційних та урядових організацій, щоб переосмислити, як вища освіта може задовольняти майбутні потреби робочої сили та покращити суспільство.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: