fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ReInforceUA: Бізнес-школа МІМ запускає загальнонаціональний проєкт для зміцнення України

03/ 06/ 2022
  Провідна Бізнес-школа України “Міжнародний інститут менеджменту” (МІМ) розпочинає серію онлайн-лекцій з відомими світовими експертами у сфері економіки та гуманітарних наук. Мета проєкту під назвою ReInforceUA – підготовка бізнес-спільноти України до післявоєнного відродження держави. Проєкт є безкоштовним для українців. Учасники можуть слухати лекції як мовою оригіналу, так і в синхронному перекладі українською. Повномасштабна війна повністю змінила бізнес-ландшафт в Україні. Для того, щоб зміцнити економіку воєнного часу та фундаментально підготуватися до післявоєнного відновлення України, МІМ відкриває українській бізнес-спільноті доступ до світових інтелектуальних ресурсів і запускає загальнонаціональний освітній проєкт ReinforceUA: MIM Global Knowledge Hub. В межах проєкту відомі світові інтелектуали щотижня читатимуть онлайн-лекції з найактуальніших питань розвитку економіки та бізнесу для десятків тисяч українців. Таким чином, українська бізнес-спільнота отримає інтелектуальну підтримку та натхнення для відновлення підприємницької діяльності, підтримки бізнесу та військової підтримки, надання допомоги мирним жителям, які постраждали від війни, відновлення та зміцнення української економіки після Перемоги. Старт проєкту відбудеться 15 червня о 18.00. Перший гість проєкту - Гай Стендінг, автор концепції базового доходу, відомий економіст праці та професор-дослідник Школи східних і африканських студій (SOAS) Лондонського університету та університетах Бата (Великобританія) та Монаша (Австралія). Після тривалої кар’єри в Міжнародній організації праці він був директором її програми соціально-економічної безпеки. Професор Стендінг є засновником і почесним співпрезидентом Basic Income Earth Network (BIEN), міжнародної неурядової організації, яка пропагує базовий дохід як право. Тема його лекції -  “Чому базовий дохід буде важливим для відродження української економіки”.  Для того, щоб долучитися до проєкту ReInforceUA, потрібно зареєструватися на сайті https://reinforceua.com/. Після реєстрації ви будете вчасно отримувати анонси та актуальні посилання на лекції. Проєкт реалізується за підтримки трьох найвпливовіших міжнародних асоціацій бізнес-освіти: AACSB, AMBA та EFMD та Фонду Родини Богдана Гаврилишина. Контактна особа: Аліса Запорожець, [email protected]

Провідна Бізнес-школа України “Міжнародний інститут менеджменту” (МІМ) розпочинає серію онлайн-лекцій з відомими світовими експертами у сфері економіки та гуманітарних наук. Мета проєкту під назвою ReInforceUA – підготовка бізнес-спільноти України до післявоєнного відродження держави. Проєкт є безкоштовним для українців. Учасники можуть слухати лекції як мовою оригіналу, так і в синхронному перекладі українською.

Повномасштабна війна повністю змінила бізнес-ландшафт в Україні. Для того, щоб зміцнити економіку воєнного часу та фундаментально підготуватися до післявоєнного відновлення України, МІМ відкриває українській бізнес-спільноті доступ до світових інтелектуальних ресурсів і запускає загальнонаціональний освітній проєкт ReinforceUA: MIM Global Knowledge Hub.

В межах проєкту відомі світові інтелектуали щотижня читатимуть онлайн-лекції з найактуальніших питань розвитку економіки та бізнесу для десятків тисяч українців. Таким чином, українська бізнес-спільнота отримає інтелектуальну підтримку та натхнення для відновлення підприємницької діяльності, підтримки бізнесу та військової підтримки, надання допомоги мирним жителям, які постраждали від війни, відновлення та зміцнення української економіки після Перемоги.

Старт проєкту відбудеться 15 червня о 18.00. Перший гість проєкту – Гай Стендінг, автор концепції базового доходу, відомий економіст праці та професор-дослідник Школи східних і африканських студій (SOAS) Лондонського університету та університетах Бата (Великобританія) та Монаша (Австралія). Після тривалої кар’єри в Міжнародній організації праці він був директором її програми соціально-економічної безпеки.

Професор Стендінг є засновником і почесним співпрезидентом Basic Income Earth Network (BIEN), міжнародної неурядової організації, яка пропагує базовий дохід як право. Тема його лекції –  “Чому базовий дохід буде важливим для відродження української економіки”. 

Для того, щоб долучитися до проєкту ReInforceUA, потрібно зареєструватися на сайті https://reinforceua.com/. Після реєстрації ви будете вчасно отримувати анонси та актуальні посилання на лекції.

Проєкт реалізується за підтримки трьох найвпливовіших міжнародних асоціацій бізнес-освіти: AACSB, AMBA та EFMD та Фонду Родини Богдана Гаврилишина.

Контактна особа: Аліса Запорожець, [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: