fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

REHAU продає свій бізнес в росії

08/ 06/ 2022
  Група компаній REHAU продає свій бізнес в росії місцевому менеджменту і повністю залишає тамтешній ринок. Обидві сторони вже підписали відповідну попередню угоду. Ми вітаємо це справедливе рішення і дякуємо за реалізацію анонсованих ще на початку березня намірів про згортання бізнесу. Вже тоді д-р Файт Вагнер, Президент REHAU Group, назвав війну проти України війною проти людства, свободи всіх нас і миру в Європі. А отже війною проти цінностей, за які ми, як група REHAU, виступаємо з усіма нашими підгрупами. Це крок однозначної підтримки та солідарності з нашою рідною Україною! 🇺🇦 А тим часом триває наша робота на гуманітарному фронті: понад 20 т продуктів харчування, засобів гігієни, павербанків, медикаментів та медматеріалів, призначених для лікування поранених та забезпечення цивільних лікарень – це лише неповний вміст чергового гуманітарного вантажу REHAU, який було доставлено в Україну в травні. Додатково місцевою командою було закуплено партію продуктів харчування українського виробництва, зокрема борошна, олії та цукру для допомоги лікарням, де проходять лікування бійці ЗСУ, а також волонтерським організаціям, які опікуються потребами наших захисників та дбають про переселенців. Медикаменти та медичні матеріали від RAUMEDIC передали з побажаннями скорішого одужання  нашим захисникам до шпиталів Києва, Павлограду та Харківської обласної лікарні. Надали дитяче харчування та засоби дитячої гігієни римо-католицькій громаді Св. Йосипа, яка активно допомагає матерям та маленьким дітям в Дніпрі. Завдяки нашим невтомним друзям-волонтерам з Павлоградського осередку ОСББ, БФ «Паляниця Синельниківщині», фонду «Волонтери Охтирки», ГО «Схід та Захід разом», ГО Міжнародна агенція регіонального розвитку Globee весь вантаж вже дістався своїх адресатів. Йдемо до Перемоги разом!

Група компаній REHAU продає свій бізнес в росії місцевому менеджменту і повністю залишає тамтешній ринок. Обидві сторони вже підписали відповідну попередню угоду.

Ми вітаємо це справедливе рішення і дякуємо за реалізацію анонсованих ще на початку березня намірів про згортання бізнесу. Вже тоді д-р Файт Вагнер, Президент REHAU Group, назвав війну проти України війною проти людства, свободи всіх нас і миру в Європі. А отже війною проти цінностей, за які ми, як група REHAU, виступаємо з усіма нашими підгрупами.

Це крок однозначної підтримки та солідарності з нашою рідною Україною! 🇺🇦

А тим часом триває наша робота на гуманітарному фронті: понад 20 т продуктів харчування, засобів гігієни, павербанків, медикаментів та медматеріалів, призначених для лікування поранених та забезпечення цивільних лікарень – це лише неповний вміст чергового гуманітарного вантажу REHAU, який було доставлено в Україну в травні. Додатково місцевою командою було закуплено партію продуктів харчування українського виробництва, зокрема борошна, олії та цукру для допомоги лікарням, де проходять лікування бійці ЗСУ, а також волонтерським організаціям, які опікуються потребами наших захисників та дбають про переселенців.

Медикаменти та медичні матеріали від RAUMEDIC передали з побажаннями скорішого одужання  нашим захисникам до шпиталів Києва, Павлограду та Харківської обласної лікарні. Надали дитяче харчування та засоби дитячої гігієни римо-католицькій громаді Св. Йосипа, яка активно допомагає матерям та маленьким дітям в Дніпрі.

Завдяки нашим невтомним друзям-волонтерам з Павлоградського осередку ОСББ, БФ «Паляниця Синельниківщині», фонду «Волонтери Охтирки», ГО «Схід та Захід разом», ГО Міжнародна агенція регіонального розвитку Globee весь вантаж вже дістався своїх адресатів.

Йдемо до Перемоги разом!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: