fbpx

Регіональна Координаційна Рада Західноукраїнського офісу 2021

14/ 12/ 2020
    14 грудня відбулася перша зустріч Регіональної координаційної ради Західноукраїнського офісу Асоціації у новому складі. Учасники зустрічі обговорили результати діяльності Офісу 2020. Домовились про формат діяльності у майбутньому році. З метою ефективної діяльності Ради, наступну зустріч вирішили провести у форматі стратегічної сесії, на якій заплановано розробити план діяльності Офісу на 2021. А до цього моменту обговорити плани розвитку усіх комітетів, які діють на платформі Асоціації в регіоні, щоб долучити їх ідеї до розробки стратегічного управління. Вітаємо Регіональну Координаційну Раду 2021! бажаємо усім драйву та сил змінювати те що ми в силі змінити, і навіть те, що не в силі! Разом ми продовжимо вклад та успіх попередньої Ради 2020! Отож, і їм дякуємо за роботу та час! З новими силами та прагненнями у новий 2021 рік, - на завершення привітала Мар’яна Луцишин Регіональну КР, і її Голову Маркіяна Мальського.
01/

 

14 грудня відбулася перша зустріч Регіональної координаційної ради Західноукраїнського офісу Асоціації у новому складі.

Учасники зустрічі обговорили результати діяльності Офісу 2020. Домовились про формат діяльності у майбутньому році.

З метою ефективної діяльності Ради, наступну зустріч вирішили провести у форматі стратегічної сесії, на якій заплановано розробити план діяльності Офісу на 2021. А до цього моменту обговорити плани розвитку усіх комітетів, які діють на платформі Асоціації в регіоні, щоб долучити їх ідеї до розробки стратегічного управління.

“Вітаємо Регіональну Координаційну Раду 2021! бажаємо усім драйву та сил змінювати те що ми в силі змінити, і навіть те, що не в силі! Разом ми продовжимо вклад та успіх попередньої Ради 2020! Отож, і їм дякуємо за роботу та час! З новими силами та прагненнями у новий 2021 рік”, – на завершення привітала Мар’яна Луцишин Регіональну КР, і її Голову Маркіяна Мальського.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: