fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Redcliffe Partners виступила юридичним радником ЄБРР у зв’язку з кредитом на суму 24 мільйони євро для МХП

24/ 06/ 2022
  Redcliffe Partners виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку з питань законодавства України у зв’язку з наданням короткострокового незабезпеченого кредиту на суму 24 мільйони євро провідному українському виробнику м’яса птиці та зерна — Приватному акціонерному товариству “МХП” для фінансування потреб оборотного капіталу з метою ведення операційної діяльності позичальника у рослинництві в Україні. Проєкт є частиною пакету ЄБРР щодо гарантування продовольчої безпеки в Україні і здійснюється в рамках Програми стійкості та засобів існування (Resilience and Livelihoods Framework). Ця Програма була ухвалена банком для підтримки економіки України після російського вторгнення. Роль Redcliffe полягала у юридичному консультуванні з питань законодавства України, перегляді кредитної документації та супроводі під час її обговорення, перегляді та зборі попередніх умов, а також наданні юридичного висновку з питань українського права. До роботи над цим проєктом була залучена наша команда у складі керуючого партнера Олексія Сошенка та старшого юриста Євгена Важинського.

Redcliffe Partners виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку з питань законодавства України у зв’язку з наданням короткострокового незабезпеченого кредиту на суму 24 мільйони євро провідному українському виробнику м’яса птиці та зерна — Приватному акціонерному товариству “МХП” для фінансування потреб оборотного капіталу з метою ведення операційної діяльності позичальника у рослинництві в Україні.

Проєкт є частиною пакету ЄБРР щодо гарантування продовольчої безпеки в Україні і здійснюється в рамках Програми стійкості та засобів існування (Resilience and Livelihoods Framework). Ця Програма була ухвалена банком для підтримки економіки України після російського вторгнення.

Роль Redcliffe полягала у юридичному консультуванні з питань законодавства України, перегляді кредитної документації та супроводі під час її обговорення, перегляді та зборі попередніх умов, а також наданні юридичного висновку з питань українського права.

До роботи над цим проєктом була залучена наша команда у складі керуючого партнера Олексія Сошенка та старшого юриста Євгена Важинського.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: