fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Redcliffe Partners виступила юридичним радником ЄБРР щодо надання забезпеченого строкового кредиту на суму 56 мільйонів доларів США компаніям групи Kernel для будівництва чотирьох заводів з переробки біомаси для виробництва електроенергії

02/ 09/ 2019
  Redcliffe Partners виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку у зв’язку із забезпеченим строковим кредитом на суму 56 мільйонів доларів США, зокрема транш у розмірі 8 мільйонів доларів США за рахунок Фонду чистих технологій. Кредит надано чотирьом українським компаніям групи Kernel, провідному та найбільшому в Україні виробнику та експортеру соняшникової олії, а також основному постачальнику сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Кредит буде використано для фінансування будівництва чотирьох заводів з переробки біомаси сукупною потужністю 47 МВт на наявних виробничих майданчиках позичальників, розташованих в Україні, щоб використовувати лушпиння соняшника (залишкову біомасу, що утворюється в процесі подрібнення) як біопаливо для виробництва електроенергії. Фінансуванням цього проекту ЄБРР допомагає Kernel реалізувати свою довгострокову стратегію інвестування в енергоефективність. Проект є частиною ініціативи Kernel з обладнання заводів сучасними електростанціями з переробки біомаси для виробництва зеленої енергії, що дозволяє диверсифікувати джерела доходу та зробити вагомий внесок у забезпечення енергетичної незалежності України, а також у захист та зменшення забруднення навколишнього середовища. Роль Redcliffe Partners у транзакції включала підготовку та погодження фінансових документів, підготовку та підписання документів забезпечення, проведення обмеженої юридичної перевірки позичальників та українських поручителів, а також активів, які були передані у забезпечення кредиту, збір документів, які були необхідні для завершення транзакції, та надання юридичного висновку з питань законодавства України. Команда Redcliffe Partners складалась з Олексія Сошенка, керуючого партнера, Євгена Важинського, старшого юриста, та Едуарда Оленцевича, молодшого юриста.

Redcliffe Partners виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку у зв’язку із забезпеченим строковим кредитом на суму 56 мільйонів доларів США, зокрема транш у розмірі 8 мільйонів доларів США за рахунок Фонду чистих технологій. Кредит надано чотирьом українським компаніям групи Kernel, провідному та найбільшому в Україні виробнику та експортеру соняшникової олії, а також основному постачальнику сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки.

Кредит буде використано для фінансування будівництва чотирьох заводів з переробки біомаси сукупною потужністю 47 МВт на наявних виробничих майданчиках позичальників, розташованих в Україні, щоб використовувати лушпиння соняшника (залишкову біомасу, що утворюється в процесі подрібнення) як біопаливо для виробництва електроенергії.

Фінансуванням цього проекту ЄБРР допомагає Kernel реалізувати свою довгострокову стратегію інвестування в енергоефективність. Проект є частиною ініціативи Kernel з обладнання заводів сучасними електростанціями з переробки біомаси для виробництва “зеленої енергії”, що дозволяє диверсифікувати джерела доходу та зробити вагомий внесок у забезпечення енергетичної незалежності України, а також у захист та зменшення забруднення навколишнього середовища.

Роль Redcliffe Partners у транзакції включала підготовку та погодження фінансових документів, підготовку та підписання документів забезпечення, проведення обмеженої юридичної перевірки позичальників та українських поручителів, а також активів, які були передані у забезпечення кредиту, збір документів, які були необхідні для завершення транзакції, та надання юридичного висновку з питань законодавства України.

Команда Redcliffe Partners складалась з Олексія Сошенка, керуючого партнера, Євгена Важинського, старшого юриста, та Едуарда Оленцевича, молодшого юриста.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: