Redcliffe Partners виступила юридичним радником ЄБРР щодо надання забезпеченого строкового кредиту на суму 56 мільйонів доларів США компаніям групи Kernel для будівництва чотирьох заводів з переробки біомаси для виробництва електроенергії

02/ 09/ 2019
  Redcliffe Partners виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку у зв’язку із забезпеченим строковим кредитом на суму 56 мільйонів доларів США, зокрема транш у розмірі 8 мільйонів доларів США за рахунок Фонду чистих технологій. Кредит надано чотирьом українським компаніям групи Kernel, провідному та найбільшому в Україні виробнику та експортеру соняшникової олії, а також основному постачальнику сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Кредит буде використано для фінансування будівництва чотирьох заводів з переробки біомаси сукупною потужністю 47 МВт на наявних виробничих майданчиках позичальників, розташованих в Україні, щоб використовувати лушпиння соняшника (залишкову біомасу, що утворюється в процесі подрібнення) як біопаливо для виробництва електроенергії. Фінансуванням цього проекту ЄБРР допомагає Kernel реалізувати свою довгострокову стратегію інвестування в енергоефективність. Проект є частиною ініціативи Kernel з обладнання заводів сучасними електростанціями з переробки біомаси для виробництва зеленої енергії, що дозволяє диверсифікувати джерела доходу та зробити вагомий внесок у забезпечення енергетичної незалежності України, а також у захист та зменшення забруднення навколишнього середовища. Роль Redcliffe Partners у транзакції включала підготовку та погодження фінансових документів, підготовку та підписання документів забезпечення, проведення обмеженої юридичної перевірки позичальників та українських поручителів, а також активів, які були передані у забезпечення кредиту, збір документів, які були необхідні для завершення транзакції, та надання юридичного висновку з питань законодавства України. Команда Redcliffe Partners складалась з Олексія Сошенка, керуючого партнера, Євгена Важинського, старшого юриста, та Едуарда Оленцевича, молодшого юриста.

Redcliffe Partners виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку у зв’язку із забезпеченим строковим кредитом на суму 56 мільйонів доларів США, зокрема транш у розмірі 8 мільйонів доларів США за рахунок Фонду чистих технологій. Кредит надано чотирьом українським компаніям групи Kernel, провідному та найбільшому в Україні виробнику та експортеру соняшникової олії, а також основному постачальнику сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки.

Кредит буде використано для фінансування будівництва чотирьох заводів з переробки біомаси сукупною потужністю 47 МВт на наявних виробничих майданчиках позичальників, розташованих в Україні, щоб використовувати лушпиння соняшника (залишкову біомасу, що утворюється в процесі подрібнення) як біопаливо для виробництва електроенергії.

Фінансуванням цього проекту ЄБРР допомагає Kernel реалізувати свою довгострокову стратегію інвестування в енергоефективність. Проект є частиною ініціативи Kernel з обладнання заводів сучасними електростанціями з переробки біомаси для виробництва “зеленої енергії”, що дозволяє диверсифікувати джерела доходу та зробити вагомий внесок у забезпечення енергетичної незалежності України, а також у захист та зменшення забруднення навколишнього середовища.

Роль Redcliffe Partners у транзакції включала підготовку та погодження фінансових документів, підготовку та підписання документів забезпечення, проведення обмеженої юридичної перевірки позичальників та українських поручителів, а також активів, які були передані у забезпечення кредиту, збір документів, які були необхідні для завершення транзакції, та надання юридичного висновку з питань законодавства України.

Команда Redcliffe Partners складалась з Олексія Сошенка, керуючого партнера, Євгена Важинського, старшого юриста, та Едуарда Оленцевича, молодшого юриста.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: