fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Redcliffe Partners виступила юридичним радником нідерландської фінансової установи у зв’язку з наданням забезпеченого фінансування компанії Нібулон у розмірі 20 мільйонів доларів США

15/ 07/ 2020
  Redcliffe Partners виступила українським юридичним радником нідерландської міжнародної фінансової установи у звязку з наданням строкового забезпеченого кредиту на суму до 20 мільйонів доларів США ТОВ «Нібулон», одній із найбільших українських сільськогосподарських компаній, для фінансування закупівлі зерна та іншої сільськогосподарської продукції врожаїв 2020 та 2021 років. Роль Redcliffe Partners в трансакції включала перегляд та узгодження фінансових документів, підготовку та підписання документів забезпечення, оформлення забезпечення, збір попередніх умов та надання юридичного висновку щодо питань українського права. Трансакцію супроводжувала наша команда у складі керуючого партнера Олексія Сошенка, старшого юриста Євгена Важинського та юриста Едуарда Оленцевича. Hogan Lovells International LLP консультувала з питань англійського права, а Froriep LLP виступила радником з питань швейцарського права.

Redcliffe Partners виступила українським юридичним радником нідерландської міжнародної фінансової установи у зв’язку з наданням строкового забезпеченого кредиту на суму до 20 мільйонів доларів США ТОВ «Нібулон», одній із найбільших українських сільськогосподарських компаній, для фінансування закупівлі зерна та іншої сільськогосподарської продукції врожаїв 2020 та 2021 років.

Роль Redcliffe Partners в трансакції включала перегляд та узгодження фінансових документів, підготовку та підписання документів забезпечення, оформлення забезпечення, збір попередніх умов та надання юридичного висновку щодо питань українського права.

Трансакцію супроводжувала наша команда у складі керуючого партнера Олексія Сошенка, старшого юриста Євгена Важинського та юриста Едуарда Оленцевича.

Hogan Lovells International LLP консультувала з питань англійського права, а Froriep LLP виступила радником з питань швейцарського права.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: