fbpx

Redcliffe Partners виступила юридичним радником Нідерландського банку розвитку (FMO), Фонду зеленого зростання (GGF) та Норвезького експортно-кредитного агентства (GIEK) у зв’язку із наданням фінансування у розмірі 37.8 мільйонів євро для будівництва сонячної електростанції загальною потужністю 54 МВт, що здійснюється Scatec Solar

06/ 09/ 2019
  Redcliffe Partners виступила юридичним радником Нідерландського банку розвитку (FMO) як уповноваженого основного організатора, первинного кредитора та кредитного агента, Фонду зеленого зростання GGF, який бере участь у кредитній лінії Б, та Норвезького експортного-кредитного агентства (GIEK), яке надало часткову незабезпечену кредитну гарантію на користь FMO, стосовно фінансування будівництва, обслуговування та експлуатації сонячної електростанції загальною потужністю 54 МВт у місті Богуслав, Київська область. Транзакція була успішно закрита у липні 2019 року, результатом якої стало надання забезпеченого довгострокового боргового фінансування у розмірі 37.8 мільйонів євро. Фінансування за рахунок власного капіталу забезпечила компанія Scatec Solar, норвезький незалежний виробник сонячної енергії, який розробляє, будує, володіє та управляє сонячними електростанціями у всьому світі. Лінда Брукхейзен, головний спеціаліст з питань інформації FMO, зазначає, що Підтримка сонячних електростанцій, як-от Богуслав в Україні, вже багато років є частиною енергетичної стратегії FMO, що дозволяє сприяти створенню робочих місць та доступу до чистої та відновлюваної енергетики. Наша практика банківського та фінансового права консультувала з широкого кола юридичних питань транзакції, зокрема стосовно структури транзакції, забезпечення кредиту, регуляторних питань та питань валютного контролю, здійснила юридичну перевірку проекту, перегляд фінансових документів та проектних договорів, підготовку та погодження договорів забезпечення та виконання необхідних реєстраційних дій стосовно забезпечення, перевірку та збір попередніх умов, а також надання юридичного висновку. Олексій Сошенко, керуючий партнер та керівник практики банківського та фінансового права, який здійснював координацію транзакції, прокоментував: Після останніх масштабних інвестицій в проекти вітроенергетики в Україні Redcliffe Partners також із задоволенням підтримує зростання частки сонячної енергії на українському ринку відновлюваної енергетики. Ми раді бачити постійний інтерес FMO до України, результатом якого є надання фінансування ще одному проекту з великим потенціалом у галузі сонячної енергетики в Україні. Амстердамський офіс Clifford Chance виступив юридичним радником кредиторів з питань англійського права у транзакції.

Redcliffe Partners виступила юридичним радником Нідерландського банку розвитку (FMO) як уповноваженого основного організатора, первинного кредитора та кредитного агента, Фонду зеленого зростання GGF, який бере участь у кредитній лінії “Б”, та Норвезького експортного-кредитного агентства (GIEK), яке надало часткову незабезпечену кредитну гарантію на користь FMO, стосовно фінансування будівництва, обслуговування та експлуатації сонячної електростанції загальною потужністю 54 МВт у місті Богуслав, Київська область. Транзакція була успішно закрита у липні 2019 року, результатом якої стало надання забезпеченого довгострокового боргового фінансування у розмірі 37.8 мільйонів євро. Фінансування за рахунок власного капіталу забезпечила компанія Scatec Solar, норвезький незалежний виробник сонячної енергії, який розробляє, будує, володіє та управляє сонячними електростанціями у всьому світі.

Лінда Брукхейзен, головний спеціаліст з питань інформації FMO, зазначає, що “Підтримка сонячних електростанцій, як-от Богуслав в Україні, вже багато років є частиною енергетичної стратегії FMO, що дозволяє сприяти створенню робочих місць та доступу до чистої та відновлюваної енергетики.”

Наша практика банківського та фінансового права консультувала з широкого кола юридичних питань транзакції, зокрема стосовно структури транзакції, забезпечення кредиту, регуляторних питань та питань валютного контролю, здійснила юридичну перевірку проекту, перегляд фінансових документів та проектних договорів, підготовку та погодження договорів забезпечення та виконання необхідних реєстраційних дій стосовно забезпечення, перевірку та збір попередніх умов, а також надання юридичного висновку.

Олексій Сошенко, керуючий партнер та керівник практики банківського та фінансового права, який здійснював координацію транзакції, прокоментував: “Після останніх масштабних інвестицій в проекти вітроенергетики в Україні Redcliffe Partners також із задоволенням підтримує зростання частки сонячної енергії на українському ринку відновлюваної енергетики. Ми раді бачити постійний інтерес FMO до України, результатом якого є надання фінансування ще одному проекту з великим потенціалом у галузі сонячної енергетики в Україні”.

Амстердамський офіс Clifford Chance виступив юридичним радником кредиторів з питань англійського права у транзакції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: