fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Redcliffe Partners виступила юридичним радником Jakala у зв’язку з одним із найбільших придбань в секторі цифрових послуг в Європі у 2023 році

14/ 12/ 2023
  Redcliffe Partners виступила юридичним радником Jakala S.p.A. S.B., компанії, яка входить до групи портфельних компаній компанії Ardian, провідного європейського незалежного фонду прямих інвестицій, щодо трансакції з придбання FFW, данської компанії, що спеціалізується на маркетингових стратегіях. Зокрема, Redcliffe Partners провела юридичний аудит українських дочірніх компаній FFW та надала консультації з питань українського корпоративного та трудового права, а також з питань у сфері нерухомості. Ця угода є важливою для світового ринку M&A та є стратегічною для бізнесу компанії Jakala у секторі цифрових послуг. Відтепер компанія має офіси в більше ніж 20 країнах світу та збільшила штат співробітників з 2 000 до майже 3 000 осіб, чим суттєво посилила свою світову присутність, а її загальний оборот перевищив 500 мільйонів євро. До складу нашої команди, що консультувала транзакцію, входили Альберт Сич, партнер, Наталія Герус, радниця, Катерина Желтова, юристка, Леся Василенко, юристка, та Георгій Смірнов, помічник юриста. Щоб дізнатися більше про Jakala, будь ласка, відвідайте https://www.jakala.com/

Redcliffe Partners виступила юридичним радником Jakala S.p.A. S.B., компанії, яка входить до групи портфельних компаній компанії Ardian, провідного європейського незалежного фонду прямих інвестицій, щодо трансакції з придбання FFW, данської компанії, що спеціалізується на маркетингових стратегіях.

Зокрема, Redcliffe Partners провела юридичний аудит українських дочірніх компаній FFW та надала консультації з питань українського корпоративного та трудового права, а також з питань у сфері нерухомості.

Ця угода є важливою для світового ринку M&A та є стратегічною для бізнесу компанії Jakala у секторі цифрових послуг. Відтепер компанія має офіси в більше ніж 20 країнах світу та збільшила штат співробітників з 2 000 до майже 3 000 осіб, чим суттєво посилила свою світову присутність, а її загальний оборот перевищив 500 мільйонів євро.

До складу нашої команди, що консультувала транзакцію, входили Альберт Сич, партнер, Наталія Герус, радниця, Катерина Желтова, юристка, Леся Василенко, юристка, та Георгій Смірнов, помічник юриста.

Щоб дізнатися більше про Jakala, будь ласка, відвідайте https://www.jakala.com/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: