fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Redcliffe Partners виступила юридичним радником Citibank Ukraine у зв’язку з наданням кредиту МХП

12/ 06/ 2020
  Redcliffe Partners виступила юридичним радником Citibank Ukraine у звязку з наданням кредиту на суму до 30 мільйонів доларів компанії ПАТ Миронівський хлібопродукт (МХП), одному з найбільших українських виробників та експортерів сільськогосподарської продукції та мяса птиці. Кредит буде використано для фінансування потреби МХП в оборотному капіталі. Кредитна документація була узгоджена та підписана в період карантинних обмежень в Україні, що може слугувати прикладом того, що бізнес-процеси продовжують працювати, незважаючи на такі обмеження. Роль Redcliffe Partners в транзакції включала підготовку та ведення переговорів щодо кредитної угоди, підготовку документів забезпечення, проведення перевірки корпоративних погоджень позичальників та майнових поручителів, а також видачу українського юридичного висновку. Наша команда складалася з керуючого партнера Олексія Сошенка, старшого юриста Олесі Михайленко та юриста Едуарда Оленцевича.

Redcliffe Partners виступила юридичним радником Citibank Ukraine у зв’язку з наданням кредиту на суму до 30 мільйонів доларів компанії ПАТ “Миронівський хлібопродукт” (“МХП”), одному з найбільших українських виробників та експортерів сільськогосподарської продукції та м’яса птиці.

Кредит буде використано для фінансування потреби МХП в оборотному капіталі. Кредитна документація була узгоджена та підписана в період карантинних обмежень в Україні, що може слугувати прикладом того, що бізнес-процеси продовжують працювати, незважаючи на такі обмеження.

Роль Redcliffe Partners в транзакції включала підготовку та ведення переговорів щодо кредитної угоди, підготовку документів забезпечення, проведення перевірки корпоративних погоджень позичальників та майнових поручителів, а також видачу українського юридичного висновку.

Наша команда складалася з керуючого партнера Олексія Сошенка, старшого юриста Олесі Михайленко та юриста Едуарда Оленцевича.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: