fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Redcliffe Partners виступила українським юридичним радником ЄБРР у зв’язку з наданням кредиту на суму 13.8 мільйонів євро “Кохавинській паперовій фабриці”

01/ 06/ 2021
  Redcliffe Partners виступила українським юридичним радником ЄБРР у звязку з наданням кредиту на суму 13.8 мільйонів євро “Кохавинській паперовій фабриці” (КПФ) в якості наступного етапу її розвитку. Це фінансування сприятиме розширенню асортименту продукції, збільшенню обсягів виробництва та підвищенню операційної ефективності компанії. Інвестиції у нове обладнання дозволять КПФ увійти до ринкового сегменту паперової санітарно-гігієнічної продукції на основі целюлози. Роль Redcliffe Partners у трансакції включала перегляд та узгодження кредитного договору, збір попередніх умов та надання юридичного висновку щодо питань українського права. Трансакцію супроводжувала наша команда у складі керуючого партнера Олексія Сошенка, старшого юриста Олеся Михайленко та юриста Едуарда Оленцевича.

Redcliffe Partners виступила українським юридичним радником ЄБРР у зв’язку з наданням кредиту на суму 13.8 мільйонів євро “Кохавинській паперовій фабриці” (КПФ) в якості наступного етапу її розвитку.

Це фінансування сприятиме розширенню асортименту продукції, збільшенню обсягів виробництва та підвищенню операційної ефективності компанії. Інвестиції у нове обладнання дозволять КПФ увійти до ринкового сегменту паперової санітарно-гігієнічної продукції на основі целюлози.

Роль Redcliffe Partners у трансакції включала перегляд та узгодження кредитного договору, збір попередніх умов та надання юридичного висновку щодо питань українського права. Трансакцію супроводжувала наша команда у складі керуючого партнера Олексія Сошенка, старшого юриста Олеся Михайленко та юриста Едуарда Оленцевича.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: