fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Redcliffe Partners виступила радником ЄБРР у зв’язку з Програмою гарантування продовольчої безпеки

20/ 05/ 2022
  Redcliffe Partners виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку з питань українського права у зв’язку з інструментами щодо участі у розподілі ризику, що були укладені з АТ ПроКредит Банк, АТ ОТП Банк та ТОВ ОТП Лізинг. Відповідно до вказаних інструментів, які є порівняно новими на українському ринку, ЄБРР покриватиме більше половини кредитного ризику нового фінансування, що надається фінансовими установами - учасниками. Участь ЄБРР у розподілі ризику становитиме близько 30 мільйонів євро. Програма допоможе полегшити доступ до фінансування для прийнятних українських компаній, які здійснюють діяльність у критично важливих галузях сільського господарства (зокрема це фермерство, харчова промисловість, транспорт та імпорт). Гарантування продовольчої безпеки є одним із основних пріоритетів у плані підтримки ЄБРР для української економіки в умовах російського вторгнення на територію України. Роль Redcliffe Partners у трансакції полягала в адаптації інструментів щодо участі у розподілі ризику до положень законодавства України, перегляді трансакційних документів, аналізі типових договорів установ – учасників на їх відповідність критеріям ЄБРР, зборі попередніх умов, а також у наданні юридичного висновку з питань українського права.  До роботи над цією трансакцією була залучена наша команда у складі керуючого партнера Олексія Сошенка та старшого юриста Євгена Важинського.

Redcliffe Partners виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку з питань українського права у зв’язку з інструментами щодо участі у розподілі ризику, що були укладені з АТ “ПроКредит Банк”, АТ “ОТП Банк” та ТОВ “ОТП Лізинг”. Відповідно до вказаних інструментів, які є порівняно новими на українському ринку, ЄБРР покриватиме більше половини кредитного ризику нового фінансування, що надається фінансовими установами – учасниками. Участь ЄБРР у розподілі ризику становитиме близько 30 мільйонів євро. Програма допоможе полегшити доступ до фінансування для прийнятних українських компаній, які здійснюють діяльність у критично важливих галузях сільського господарства (зокрема це фермерство, харчова промисловість, транспорт та імпорт). Гарантування продовольчої безпеки є одним із основних пріоритетів у плані підтримки ЄБРР для української економіки в умовах російського вторгнення на територію України.

Роль Redcliffe Partners у трансакції полягала в адаптації інструментів щодо участі у розподілі ризику до положень законодавства України, перегляді трансакційних документів, аналізі типових договорів установ – учасників на їх відповідність критеріям ЄБРР, зборі попередніх умов, а також у наданні юридичного висновку з питань українського права. 

До роботи над цією трансакцією була залучена наша команда у складі керуючого партнера Олексія Сошенка та старшого юриста Євгена Важинського.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: