fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Redcliffe Partners виступила радником ЄБРР у зв’язку з наданням строкового кредиту на суму до 25 млн євро для Украероруху

22/ 07/ 2020
  Redcliffe Partners виступила українським радником ЄБРР у звязку з наданням строкового кредиту на суму до 25 млн євро Державному підприємству обслуговування повітряного руху України для поповнення оборотного капіталу. Роль Redcliffe Partners у трансакції включала перегляд та узгодження кредитного договору, збір попередніх умов та надання юридичного висновку щодо питань українського права. Трансакцію супроводжувала наша команда у складі керуючого партнера Олексія Сошенка, старшого юриста Євгена Важинського та юриста Едуарда Оленцевича.

Redcliffe Partners виступила українським радником ЄБРР у зв’язку з наданням строкового кредиту на суму до 25 млн євро Державному підприємству обслуговування повітряного руху України для поповнення оборотного капіталу.

Роль Redcliffe Partners у трансакції включала перегляд та узгодження кредитного договору, збір попередніх умов та надання юридичного висновку щодо питань українського права.

Трансакцію супроводжувала наша команда у складі керуючого партнера Олексія Сошенка, старшого юриста Євгена Важинського та юриста Едуарда Оленцевича.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: