fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Redcliffe Partners виступила радником ЄБРР у зв’язку з кредитом на суму 100 мільйонів доларів США для групи МХП

28/ 04/ 2023
  Redcliffe Partners виступила українським юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку у зв’язку з наданням забезпеченого кредиту на суму 100 мільйонів доларів США Групі МХП – одному із найбільших виробників зерна, м’яса птиці та рослинних олій в Україні та Південно-Східній Європі – для фінансування сезонних потреб оборотного капіталу у сегменті виробництва рослинної олії в Україні. Проєкт є частиною Програми стійкості та життєзабезпечення ЄБРР (Resilience and Livelihoods Framework), створеної банком для підтримки економіки України після вторгнення росії. Надходження від кредиту використовуватимуться, зокрема, для забезпечення можливості виробництва та експорту МХП широковживаної сільськогосподарської продукції. Redcliffe Partners надала ЄБРР повний спектр юридичних послуг для реалізації трансакції, що включали консультування з питань українського права, аналіз та супровід під час ведення переговорів щодо кредитної документації, підготовку та імплементацію складної моделі забезпечення, перевірку виконання різних попередніх умов, а також надання юридичного висновку з питань українського права. До роботи над цим проєктом була залучена наша команда у складі керуючого партнера Олексія Сошенка, юриста Севастіана Вікторука та молодшого юриста Данила Мартинюка.

Redcliffe Partners виступила українським юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку у зв’язку з наданням забезпеченого кредиту на суму 100 мільйонів доларів США Групі МХП – одному із найбільших виробників зерна, м’яса птиці та рослинних олій в Україні та Південно-Східній Європі – для фінансування сезонних потреб оборотного капіталу у сегменті виробництва рослинної олії в Україні.

Проєкт є частиною Програми стійкості та життєзабезпечення ЄБРР (Resilience and Livelihoods Framework), створеної банком для підтримки економіки України після вторгнення росії. Надходження від кредиту використовуватимуться, зокрема, для забезпечення можливості виробництва та експорту МХП широковживаної сільськогосподарської продукції.

Redcliffe Partners надала ЄБРР повний спектр юридичних послуг для реалізації трансакції, що включали консультування з питань українського права, аналіз та супровід під час ведення переговорів щодо кредитної документації, підготовку та імплементацію складної моделі забезпечення, перевірку виконання різних попередніх умов, а також надання юридичного висновку з питань українського права.

До роботи над цим проєктом була залучена наша команда у складі керуючого партнера Олексія Сошенка, юриста Севастіана Вікторука та молодшого юриста Данила Мартинюка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: