fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Redcliffe Partners виступила радником ЄБРР та НЕФКО стосовно фінансування найбільшого проекту з відновлюваної енергетики в Україні

15/ 02/ 2019
  Redcliffe виступила українським юридичним радником Кредиторів та J.P. Morgan Securities Plc як координатора кредитування у звязку із наданням строкового забезпеченого фінансування на суму 155 мільйонів євро українській проектній компанії СивашЕнергоПром з метою фінансування першої фази будівництва вітрової електростанції потужністю 250 Мвт поблизу озера Сиваш у Херсонській області. Церемонія підписання відбулася на Всесвітньому економічному форумі у Давосі за участю Президента України Петра Порошенка. Інвесторами проектної компанії виступили норвезька девелоперська компанія NBT AS та французький провідний незалежний виробник електроенергії Total Eren. Загальна вартість проекту становить близько 380 млн євро, зробивши проект  найбільшою інвестицією у галузь відновлюваної енергетики України. Коментуючи транзакцію, Олексій Сошенко, керуючий партнер та керівник практики банківського та фінансового права Redcliffe Partners, зазначив: Цей проект є не лише підтвердженням тривалої зацікавленості міжнародних інвесторів у галузі відновлювальної енергетики України, але також свідчить про готовність стратегічних іноземних інвесторів та низки міжнародних фінансових установ інвестувати в такі проекти в Україні. Роль Redcliffe у проекті полягала у наданні широкого спектру юридичних консультацій, у тому числі стосовно регуляторних, податкових та антимонопольних питань, проведенні юридичного аудиту проектної компанії, перегляді та обговоренні фінансових документів, аналізі проектної документації (у тому числі Договору на проектування, матеріально-технічне забезпечення та будівництво та Договору про надання технічного обслуговування та підтримки), підготовці документів забезпечення, наданні юридичних висновків тощо. Команду Redcliffe очолювали Олексій Сошенко та Євген Важинський, старший юрист практики банківського та фінансового права, за підтримки Світлани Теуш, радника та керівника фокус-групи з питань відновлюваної енергетики, Олександра Маркова, радника та керівника практики оподаткування та податкових спорів, Анастасії Усової, радника та керівника практики антимонопольного права, а також молодших юристів Едуарда Оленцевича та Богдана Никитюка. Clifford Chance консультувала Кредиторів стосовно аспектів англійського права.

Redcliffe виступила українським юридичним радником Кредиторів та J.P. Morgan Securities Plc як координатора кредитування у зв’язку із наданням строкового забезпеченого фінансування на суму 155 мільйонів євро українській проектній компанії “СивашЕнергоПром” з метою фінансування першої фази будівництва вітрової електростанції потужністю 250 Мвт поблизу озера Сиваш у Херсонській області. Церемонія підписання відбулася на Всесвітньому економічному форумі у Давосі за участю Президента України Петра Порошенка.

Інвесторами проектної компанії виступили норвезька девелоперська компанія NBT AS та французький провідний незалежний виробник електроенергії Total Eren. Загальна вартість проекту становить близько 380 млн євро, зробивши проект  найбільшою інвестицією у галузь відновлюваної енергетики України.

Коментуючи транзакцію, Олексій Сошенко, керуючий партнер та керівник практики банківського та фінансового права Redcliffe Partners, зазначив: “Цей проект є не лише підтвердженням тривалої зацікавленості міжнародних інвесторів у галузі відновлювальної енергетики України, але також свідчить про готовність стратегічних іноземних інвесторів та низки міжнародних фінансових установ інвестувати в такі проекти в Україні”.

Роль Redcliffe у проекті полягала у наданні широкого спектру юридичних консультацій, у тому числі стосовно регуляторних, податкових та антимонопольних питань, проведенні юридичного аудиту проектної компанії, перегляді та обговоренні фінансових документів, аналізі проектної документації (у тому числі Договору на проектування, матеріально-технічне забезпечення та будівництво та Договору про надання технічного обслуговування та підтримки), підготовці документів забезпечення, наданні юридичних висновків тощо.

Команду Redcliffe очолювали Олексій Сошенко та Євген Важинський, старший юрист практики банківського та фінансового права, за підтримки Світлани Теуш, радника та керівника фокус-групи з питань відновлюваної енергетики, Олександра Маркова, радника та керівника практики оподаткування та податкових спорів, Анастасії Усової, радника та керівника практики антимонопольного права, а також молодших юристів Едуарда Оленцевича та Богдана Никитюка.

Clifford Chance консультувала Кредиторів стосовно аспектів англійського права.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: