fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Redcliffe Partners виступила радником YayPay щодо його придбання компанією Quadient за 17 млн євро

14/ 08/ 2020
  Redcliffe Partners виступила українським юридичним радником провідного фінтех-стартапу YayPay, що спеціалізується на рішеннях для автоматизації дебіторської заборгованості, у звязку з придбанням компанією Quadient, провідним виробником поштового обладнання та постачальником поштових послуг, мажоритарної частки в YayPay Inc. Redcliffe Partners також консультувала з питань податкового та конкурентного права. Ціна угоди склала понад 17 млн євро без урахування трансакційних витрат. Ми були раді допомогти команді YayPay з цим стратегічним кроком і бажаємо YayPay і надалі зростати вже як частина групи Quadient. Цей мандат став ще одним із проектів з боку продавця, у межах яких ми із задоволенням допомагаємо засновникам українського IT-бізнесу у залученні інвестицій, зазначила Зоряна-Созанська-Матвійчук, партнер і керівник практики M&A у Redcliffe Partners. Наша роль включала супровід щодо структуризації угоди, аналіз трансакційних документів та консультування щодо низки податкових питань, повязаних з угодою. Команду Redcliffe Partners очолила партнер Зоряна Созанська-Матвійчук. Вагомий внесок у роботу також зробили партнер Анастасія Усова, радники Олександр Марков та Марія Коваль, юрист Тетяна Смурова, податковий консультант Катерина Кузьменко та молодший юрист Богдан Никитюк. Про YayPay™ YayPay у Quadient — це рішення для автоматизації та прогнозування дебіторської заборгованості, що оптимізує процес обміну даними та здійснення автоматичних платежів для прискорення оплати. YayPayзінтегрована з багатостороннім обліком, ERP-системою, білінгом та додатками CRM і спрямована на створення безперебійного процесу збору даних, за допомогою якого компанії можуть прогнозувати оплату рахунків за дебіторською заборгованістю, управляти відносинами з клієнтами та збільшувати прибутки. У липні 2020 року YayPay приєдналася до компанії Quadient, яка є стимулятором прогресу в глобальному клієнтському досвіді. Quadient зареєстрована в групі B на біржі Euronext Paris (QDT) з індексами CAC® Mid & Small та EnterNext® Tech 40. Для отримання більш детальної інформації про YayPay перейдіть за посиланням: yaypay.com

Redcliffe Partners виступила українським юридичним радником провідного фінтех-стартапу YayPay, що спеціалізується на рішеннях для автоматизації дебіторської заборгованості, у зв’язку з придбанням компанією Quadient, провідним виробником поштового обладнання та постачальником поштових послуг, мажоритарної частки в YayPay Inc.

Redcliffe Partners також консультувала з питань податкового та конкурентного права.

Ціна угоди склала понад 17 млн євро без урахування трансакційних витрат.

Ми були раді допомогти команді YayPay з цим стратегічним кроком і бажаємо YayPay і надалі зростати вже як частина групи Quadient. Цей мандат став ще одним із проектів з боку продавця, у межах яких ми із задоволенням допомагаємо засновникам українського IT-бізнесу у залученні інвестицій“, зазначила Зоряна-Созанська-Матвійчук, партнер і керівник практики M&A у Redcliffe Partners.

Наша роль включала супровід щодо структуризації угоди, аналіз трансакційних документів та консультування щодо низки податкових питань, пов’язаних з угодою.

Команду Redcliffe Partners очолила партнер Зоряна Созанська-Матвійчук. Вагомий внесок у роботу також зробили партнер Анастасія Усова, радники Олександр Марков та Марія Коваль, юрист Тетяна Смурова, податковий консультант Катерина Кузьменко та молодший юрист Богдан Никитюк.

Про YayPay™

YayPay у Quadient — це рішення для автоматизації та прогнозування дебіторської заборгованості, що оптимізує процес обміну даними та здійснення автоматичних платежів для прискорення оплати. YayPayзінтегрована з багатостороннім обліком, ERP-системою, білінгом та додатками CRM і спрямована на створення безперебійного процесу збору даних, за допомогою якого компанії можуть прогнозувати оплату рахунків за дебіторською заборгованістю, управляти відносинами з клієнтами та збільшувати прибутки. У липні 2020 року YayPay приєдналася до компанії Quadient, яка є стимулятором прогресу в глобальному клієнтському досвіді. Quadient зареєстрована в групі B на біржі Euronext Paris (QDT) з індексами CAC® Mid & Small та EnterNext® Tech 40.

Для отримання більш детальної інформації про YayPay перейдіть за посиланням: yaypay.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: