fbpx

Redcliffe Partners виступила радником YayPay щодо його придбання компанією Quadient за 17 млн євро

14/ 08/ 2020
  Redcliffe Partners виступила українським юридичним радником провідного фінтех-стартапу YayPay, що спеціалізується на рішеннях для автоматизації дебіторської заборгованості, у звязку з придбанням компанією Quadient, провідним виробником поштового обладнання та постачальником поштових послуг, мажоритарної частки в YayPay Inc. Redcliffe Partners також консультувала з питань податкового та конкурентного права. Ціна угоди склала понад 17 млн євро без урахування трансакційних витрат. Ми були раді допомогти команді YayPay з цим стратегічним кроком і бажаємо YayPay і надалі зростати вже як частина групи Quadient. Цей мандат став ще одним із проектів з боку продавця, у межах яких ми із задоволенням допомагаємо засновникам українського IT-бізнесу у залученні інвестицій, зазначила Зоряна-Созанська-Матвійчук, партнер і керівник практики M&A у Redcliffe Partners. Наша роль включала супровід щодо структуризації угоди, аналіз трансакційних документів та консультування щодо низки податкових питань, повязаних з угодою. Команду Redcliffe Partners очолила партнер Зоряна Созанська-Матвійчук. Вагомий внесок у роботу також зробили партнер Анастасія Усова, радники Олександр Марков та Марія Коваль, юрист Тетяна Смурова, податковий консультант Катерина Кузьменко та молодший юрист Богдан Никитюк. Про YayPay™ YayPay у Quadient — це рішення для автоматизації та прогнозування дебіторської заборгованості, що оптимізує процес обміну даними та здійснення автоматичних платежів для прискорення оплати. YayPayзінтегрована з багатостороннім обліком, ERP-системою, білінгом та додатками CRM і спрямована на створення безперебійного процесу збору даних, за допомогою якого компанії можуть прогнозувати оплату рахунків за дебіторською заборгованістю, управляти відносинами з клієнтами та збільшувати прибутки. У липні 2020 року YayPay приєдналася до компанії Quadient, яка є стимулятором прогресу в глобальному клієнтському досвіді. Quadient зареєстрована в групі B на біржі Euronext Paris (QDT) з індексами CAC® Mid & Small та EnterNext® Tech 40. Для отримання більш детальної інформації про YayPay перейдіть за посиланням: yaypay.com

Redcliffe Partners виступила українським юридичним радником провідного фінтех-стартапу YayPay, що спеціалізується на рішеннях для автоматизації дебіторської заборгованості, у зв’язку з придбанням компанією Quadient, провідним виробником поштового обладнання та постачальником поштових послуг, мажоритарної частки в YayPay Inc.

Redcliffe Partners також консультувала з питань податкового та конкурентного права.

Ціна угоди склала понад 17 млн євро без урахування трансакційних витрат.

Ми були раді допомогти команді YayPay з цим стратегічним кроком і бажаємо YayPay і надалі зростати вже як частина групи Quadient. Цей мандат став ще одним із проектів з боку продавця, у межах яких ми із задоволенням допомагаємо засновникам українського IT-бізнесу у залученні інвестицій“, зазначила Зоряна-Созанська-Матвійчук, партнер і керівник практики M&A у Redcliffe Partners.

Наша роль включала супровід щодо структуризації угоди, аналіз трансакційних документів та консультування щодо низки податкових питань, пов’язаних з угодою.

Команду Redcliffe Partners очолила партнер Зоряна Созанська-Матвійчук. Вагомий внесок у роботу також зробили партнер Анастасія Усова, радники Олександр Марков та Марія Коваль, юрист Тетяна Смурова, податковий консультант Катерина Кузьменко та молодший юрист Богдан Никитюк.

Про YayPay™

YayPay у Quadient — це рішення для автоматизації та прогнозування дебіторської заборгованості, що оптимізує процес обміну даними та здійснення автоматичних платежів для прискорення оплати. YayPayзінтегрована з багатостороннім обліком, ERP-системою, білінгом та додатками CRM і спрямована на створення безперебійного процесу збору даних, за допомогою якого компанії можуть прогнозувати оплату рахунків за дебіторською заборгованістю, управляти відносинами з клієнтами та збільшувати прибутки. У липні 2020 року YayPay приєдналася до компанії Quadient, яка є стимулятором прогресу в глобальному клієнтському досвіді. Quadient зареєстрована в групі B на біржі Euronext Paris (QDT) з індексами CAC® Mid & Small та EnterNext® Tech 40.

Для отримання більш детальної інформації про YayPay перейдіть за посиланням: yaypay.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: