Redcliffe Partners виступила радником Straco BVBA щодо придбання українського відділу мікокультури підрозділу садівництва Greenyard NV

22/ 12/ 2018

Redcliffe Partners виступила юридичним радником компанії Straco BVBA (Бельгія) у зв’язку з придбанням українських дочірніх компаній Greenyard NV (Бельгія), що здійснюють свою діяльність у секторі мікокультури. Бельгійський офіс Clifford Chance виступив глобальним радником покупця.

Straco BVBA – це незалежний інвестиційний фонд, розташований у Бельгії, який займається інвестиціями, розробкою проектів у сфері нерухомості та управлінням приватним капіталом. Підрозділ мікокультури виробляє і постачає високоякісні добрива фази 2 і фази 3, які в подальшому використовуються виробниками грибів.

Роль Redcliffe в транзакції передбачала проведення юридичного аудиту українських компаній; консультування з питань законодавства України стосовно купівлі часток, у тому числі участь у підготовці транзакційної документації; підтверджуючий юридичний аудит після підписання; а також повне юридичне супроводження реструктуризації компаній групи до завершення транзакції.

Команда Redcliffe Partners включала старшого юриста Анну Пушкарьову, юристів Юлію Бруско та Марію Гречко, молодших юристів Богдан Никитюка та Антона Рекуна під керівництвом Дмитра Федорука, партнера та керівника практики M&A.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: