fbpx

Redcliffe Partners виступила радником SABIC для отримання дозволу АМКУ на концентрацію у зв’язку з найбільшою M&A угодою на Близькому та Середньому Сході

24/ 07/ 2020
  Redcliffe Partners виступила юридичним радником Saudi Basic Industries Corporation (SABIC) для отримання дозволу АМКУ на концентрацію у зв’язку із продажем 70 % акцій SABIC компанії Saudi Arabian Oil Company (Saudi Aramco). Вартість транзакції оцінюється в 69,1 млрд доларів США. Продавцем акцій був Фонд державних інвестицій Королівства Саудівська Аравія. Це найбільша за вартістю M&A угода в історії Королівства Саудівська Аравія та Середнього Сходу. Команда Redcliffe Partners, яка працювала над транзакцією, включала партнера Анастасію Усову, старшого юриста Наталію Ковальову та юриста Тетяну Смурову. SABIC є світовим лідером з виробництва різноманітної хімічної продукції зі штаб-квартирою в м. Ер-Ріяд, Королівство Саудівська Аравія. SABIC має виробничі потужності в глобальних масштабах в Америці, Європі, на Близькому Сході та в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Зокрема, компанія виробляє хімічні речовини, високоякісний пластик та пластик для широкого застосування, агро добрива та метали. SABIC здійснює діяльність більш ніж у 50-ти країнах світу та налічує понад 33 000 працівників. Saudi Aramco є провідним виробником енергії та хімічної продукції. Saudi Aramco здійснює діяльність на трьох найбільших світових енергетичних ринках: в Азії, Європі та Північній Америці, та налічує понад 70 000 працівників у всьому світі.

Redcliffe Partners виступила юридичним радником Saudi Basic Industries Corporation (SABIC) для отримання дозволу АМКУ на концентрацію у зв’язку із продажем 70 % акцій SABIC компанії Saudi Arabian Oil Company (Saudi Aramco). Вартість транзакції оцінюється в 69,1 млрд доларів США. Продавцем акцій був Фонд державних інвестицій Королівства Саудівська Аравія.

Це найбільша за вартістю M&A угода в історії Королівства Саудівська Аравія та Середнього Сходу.

Команда Redcliffe Partners, яка працювала над транзакцією, включала партнера Анастасію Усову, старшого юриста Наталію Ковальову та юриста Тетяну Смурову.

SABIC є світовим лідером з виробництва різноманітної хімічної продукції зі штаб-квартирою в м. Ер-Ріяд, Королівство Саудівська Аравія. SABIC має виробничі потужності в глобальних масштабах в Америці, Європі, на Близькому Сході та в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Зокрема, компанія виробляє хімічні речовини, високоякісний пластик та пластик для широкого застосування, агро добрива та метали. SABIC здійснює діяльність більш ніж у 50-ти країнах світу та налічує понад 33 000 працівників.

Saudi Aramco є провідним виробником енергії та хімічної продукції. Saudi Aramco здійснює діяльність на трьох найбільших світових енергетичних ринках: в Азії, Європі та Північній Америці, та налічує понад 70 000 працівників у всьому світі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: