fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Redcliffe Partners виступила радником Nebras Power у зв’язку з придбанням проектів у сфері сонячної енергетики

01/ 06/ 2021
  Redcliffe Partners виступила радником Nebras Power, найбільшої катарської інвестиційно-девелоперської компанії у сфері енергетики, у зв’язку з її виходом на енергетичний ринок України та придбанням шести проектів у сфері сонячної енергетики, що базуються на використанні зеленого тарифу, у компанії UDP Renewables. 5 квітня 2021 року після закінчення переговорів тривалістю два роки було підписано угоду, яка окреслила одну з наймасштабніших інвестицій країн Близького Сходу у сектор відновлюваної енергетики України. Ми раді, що мали можливість супроводжувати Nebras Power під час цієї знакової угоди, і сподіваємося, що вона стане прикладом трансформації українського енергетичного сектору і мотивує інших інвесторів здійснювати інвестиції в Україну та відкривати її потужні можливості в сфері енергетики, інфраструктури та інших секторах. Я хотіла б подякувати всім моїм колегам за їхні зусилля та бездоганну командну роботу, що значним чином сприяло успіху цієї угоди, - зазначила Світлана Теуш, голова практики відновлюваної енергетики в Redcliffe Partners. Проектну команду Redcliffe Partners очолили партнери Світлана Теуш та Зоряна Созанська-Матвійчук за підтримки юриста Станіслава Родіонова та старшого юриста Євгенія Важинського, юристів Вікторії Івасечко, Ганни Марунич та Едуарда Оленцевича, а також молодшого юриста Євгена Чорного та помічників юристів Семена Шишки і Севастіана Вікторука.

Redcliffe Partners виступила радником Nebras Power, найбільшої катарської інвестиційно-девелоперської компанії у сфері енергетики, у зв’язку з її виходом на енергетичний ринок України та придбанням шести проектів у сфері сонячної енергетики, що базуються на використанні “зеленого” тарифу, у компанії UDP Renewables. 5 квітня 2021 року після закінчення переговорів тривалістю два роки було підписано угоду, яка окреслила одну з наймасштабніших інвестицій країн Близького Сходу у сектор відновлюваної енергетики України.

“Ми раді, що мали можливість супроводжувати Nebras Power під час цієї знакової угоди, і сподіваємося, що вона стане прикладом трансформації українського енергетичного сектору і мотивує інших інвесторів здійснювати інвестиції в Україну та відкривати її потужні можливості в сфері енергетики, інфраструктури та інших секторах. Я хотіла б подякувати всім моїм колегам за їхні зусилля та бездоганну командну роботу, що значним чином сприяло успіху цієї угоди”, – зазначила Світлана Теуш, голова практики відновлюваної енергетики в Redcliffe Partners.

Проектну команду Redcliffe Partners очолили партнери Світлана Теуш та Зоряна Созанська-Матвійчук за підтримки юриста Станіслава Родіонова та старшого юриста Євгенія Важинського, юристів Вікторії Івасечко, Ганни Марунич та Едуарда Оленцевича, а також молодшого юриста Євгена Чорного та помічників юристів Семена Шишки і Севастіана Вікторука.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: