fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Redcliffe Partners виступила радником Hurma System щодо залучення акціонерного капіталу від Pragmatech Ventures

09/ 10/ 2020
  Redcliffe Partners виступила юридичним радником провідної української компанії у сфері HR-технологій Hurma System щодо залучення фінансування від європейської венчурної компанії Pragmatech Ventures. Це перша інвестиція для Pragmatech Ventures, яка покликана допомогти Hurma System вийти на міжнародні ринки. Генеральний директор та засновник Hurma System Володимир Федак зазначив, що компанія має амбітні плани щодо подальшого розвитку продукту та виходу на нові ринки, і що інвестиції, а також досвід Pragmatech допоможуть нам впевнено рухатись обраним курсом. За словами Євгена Сергєєва, засновника та генерального партнера Pragmatech Ventures, ринок HR-технологій надзвичайно перспективний, і Євген впевнений, що український продукт буде  конкурентоспроможним і знайде покупців за межами України. Ми пишаємося тим, що продовжуємо допомагати українським ІТ бізнесам із залученням акціонерного капіталу, і сподіваємось, що ця нова інвестиція суттєво сприятиме подальшому зростанню та міжнародній експансії Hurma, – сказала Зоряна Созанська-Матвійчук, яка очолювала проектну команду Redcliffe Partners. Роль Redcliffe Partners включала консультування Hurma System з широкого кола транзакційних питань, включаючи структурування інвестиції, підготовку та ведення переговорів щодо транзакційних документів, а також консультування щодо низки питань з права інтелектуальної власності. Угоду супроводжувала команда Redcliffe Partners у складі партнера та керівника практики M&A Зоряни Созанської-Матвійчук та молодшого юриста Владислава Законя. Радник Марія Коваль консультувала з питань права інтелектуальної власності. * * * * * Hurma System – це український стартап, який працює у сфері HRM / HRIS (Управління людськими ресурсами / Інформаційна система людських ресурсів) та спеціалізується на автоматизації процесів управління персоналом та підбору персоналу для бізнесу. Pragmatech Ventures – це європейська венчурна компанія, яка інвестує в проекти B2B SaaS та Marketplace на початковій стадії в Центральній та Східній Європі та зосереджується на стартапах у галузі корпоративного програмного забезпечення, надаючи пріоритет HR Tech, Bio Tech, Property Tech та Sales & Marketing Tech. Засновником і генеральним партнером Pragmatech Ventures є Євген Сергєєв, відомий як співзасновник iDeals Solutions, компанії, що надає клієнтам віртуальні кімнати даних, та Genesis, однієї з найбільших європейських IT-компаній повного циклу.

Redcliffe Partners виступила юридичним радником провідної української компанії у сфері HR-технологій Hurma System щодо залучення фінансування від європейської венчурної компанії Pragmatech Ventures. Це перша інвестиція для Pragmatech Ventures, яка покликана допомогти Hurma System вийти на міжнародні ринки.

Генеральний директор та засновник Hurma System Володимир Федак зазначив, що компанія має амбітні плани щодо подальшого розвитку продукту та виходу на нові ринки, і що “інвестиції, а також досвід Pragmatech допоможуть нам впевнено рухатись обраним курсом”. За словами Євгена Сергєєва, засновника та генерального партнера Pragmatech Ventures, ринок HR-технологій надзвичайно перспективний, і Євген впевнений, що “український продукт буде  конкурентоспроможним і знайде покупців за межами України”.

“Ми пишаємося тим, що продовжуємо допомагати українським ІТ бізнесам із залученням акціонерного капіталу, і сподіваємось, що ця нова інвестиція суттєво сприятиме подальшому зростанню та міжнародній експансії Hurma”, – сказала Зоряна Созанська-Матвійчук, яка очолювала проектну команду Redcliffe Partners.

Роль Redcliffe Partners включала консультування Hurma System з широкого кола транзакційних питань, включаючи структурування інвестиції, підготовку та ведення переговорів щодо транзакційних документів, а також консультування щодо низки питань з права інтелектуальної власності.

Угоду супроводжувала команда Redcliffe Partners у складі партнера та керівника практики M&A Зоряни Созанської-Матвійчук та молодшого юриста Владислава Законя. Радник Марія Коваль консультувала з питань права інтелектуальної власності.

* * * * *

Hurma System – це український стартап, який працює у сфері HRM / HRIS (Управління людськими ресурсами / Інформаційна система людських ресурсів) та спеціалізується на автоматизації процесів управління персоналом та підбору персоналу для бізнесу.

Pragmatech Ventures – це європейська венчурна компанія, яка інвестує в проекти B2B SaaS та Marketplace на початковій стадії в Центральній та Східній Європі та зосереджується на стартапах у галузі корпоративного програмного забезпечення, надаючи пріоритет HR Tech, Bio Tech, Property Tech та Sales & Marketing Tech. Засновником і генеральним партнером Pragmatech Ventures є Євген Сергєєв, відомий як співзасновник iDeals Solutions, компанії, що надає клієнтам віртуальні кімнати даних, та Genesis, однієї з найбільших європейських IT-компаній повного циклу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: