fbpx

Redcliffe Partners виступила радником GE Capital для отримання дозволу АМКУ на концентрацію у зв’язку із продажем бізнес-підрозділу PK AirFinance та його кредитного портфелю з фінансування повітряних суден на суму 3,6 млрд доларів США

11/ 02/ 2020
  Redcliffe Partners виступила радником GE Capital, бізнес-підрозділу з надання фінансових послуг компанії General Electric Company (GE), для отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію у зв’язку із продажем компаніям Apollo Global Management (Apollo) та Athene Holding Ltd. (Athene) бізнес-підрозділу PK AirFinance, який надає послуги з авіаційного кредитування. В рамках цієї трансакції компанія Apollo придбала платформу бізнес-підрозділу PK AirFinance, що використовується для надання послуг з авіаційного кредитування, а компанія Athene – кредитні активи бізнес-підрозділу PK AirFinance. Команда Redcliffe Partners, яка працювала над проектом, включала партнера Анастасію Усову, старшого юриста Наталію Ковальову та юриста Тетяну Смурову. Бізнес-підрозділ PK AirFinance організовує та надає боргове фінансування, забезпеченням для якого виступають пасажирські повітряні судна, авіаційні двигуни та гелікоптери. Бізнес-підрозділ PK AirFinance надає послуги авіакомпаніям, компаніям, що здійснюють торгівлю повітряними суднами, лізингодавцям, інвесторам, фінансовим установам та виробникам по всьому світу. GE – це міжнародна високотехнологічна компанія, яка включає такі основні структурні підрозділи: Відновлювальна енергетика (GE Renewable Energy), Енергетика (GE Power), Охорона здоровя (GE Healthcare), Авіація (GE Aviation), Цифровий маркетинг (GE Digital), Фінансова діяльність (GE Capital) та Освітлення (GE Lighting). Завдяки технологіям GE, які поєднують інженерні можливості світового рівня з цифровими рішеннями і точною аналітикою, світ стає ефективнішим, надійнішим і безпечнішим. Вже понад 125 років GE створює майбутнє промисловості, і сьогодні компанія відкриває нові можливості у застосуванні адитивного виробництва (3D-друку), передових матеріалів та аналітики даних.

Redcliffe Partners виступила радником GE Capital, бізнес-підрозділу з надання фінансових послуг компанії General Electric Company (GE), для отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію у зв’язку із продажем компаніям Apollo Global Management (Apollo) та Athene Holding Ltd. (Athene) бізнес-підрозділу PK AirFinance, який надає послуги з авіаційного кредитування. В рамках цієї трансакції компанія Apollo придбала платформу бізнес-підрозділу PK AirFinance, що використовується для надання послуг з авіаційного кредитування, а компанія Athene – кредитні активи бізнес-підрозділу PK AirFinance.

Команда Redcliffe Partners, яка працювала над проектом, включала партнера Анастасію Усову, старшого юриста Наталію Ковальову та юриста Тетяну Смурову.

Бізнес-підрозділ PK AirFinance організовує та надає боргове фінансування, забезпеченням для якого виступають пасажирські повітряні судна, авіаційні двигуни та гелікоптери. Бізнес-підрозділ PK AirFinance надає послуги авіакомпаніям, компаніям, що здійснюють торгівлю повітряними суднами, лізингодавцям, інвесторам, фінансовим установам та виробникам по всьому світу.

GE – це міжнародна високотехнологічна компанія, яка включає такі основні структурні підрозділи: Відновлювальна енергетика (GE Renewable Energy), Енергетика (GE Power), Охорона здоров’я (GE Healthcare), Авіація (GE Aviation), Цифровий маркетинг (GE Digital), Фінансова діяльність (GE Capital) та Освітлення (GE Lighting). Завдяки технологіям GE, які поєднують інженерні можливості світового рівня з цифровими рішеннями і точною аналітикою, світ стає ефективнішим, надійнішим і безпечнішим. Вже понад 125 років GE створює майбутнє промисловості, і сьогодні компанія відкриває нові можливості у застосуванні адитивного виробництва (3D-друку), передових матеріалів та аналітики даних.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: