fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Redcliffe Partners виступила радником Deutsche Bank, ING, Natixis та UniCredit щодо реструктуризації заборгованості Метінвесту на суму понад 1 мільярд доларів США

29/ 05/ 2018
  Redcliffe Partners нещодавно виступили радником Deutsche Bank AG, UniCredit, Natixis та ING (координаторів кредиторів, що надавали передекспортне фінансування) щодо реструктуризації заборгованості Metinvest B.V. на суму понад 1 мільярд доларів США. Разом із випуском Metinvest B.V. нових облігацій на суму 1,592 мільйонів доларів США, ця транзакція стала найбільшим в Україні рефінансуванням української корпоративної групи. Metinvest B.V. є материнською компанією міжнародної вертикально-інтегрованої гірничо-металургійної групи, а також найбільшим в Україні та одним з найбільших в СНД виробником залізорудної сировини та сталі. В процесі реструктуризації Redcliffe консультували кредиторів з різних питань українського права, проаналізували врегульовану англійським правом кредитну документацію, провели юридичну перевірку українських компаній, які надавали забезпечення, підготували та погодили українські документи забезпечення, а також видали український правовий висновок. Команду очолював керуючий партнер та керівник практики банківського та фінансового права Олексій Сошенко, за підтримки юриста Олесі Михайленко та молодшого юриста Едуарда Оленцевича. Redcliffe тісно співпрацювали з Clifford Chance, що виступили основним юридичним консультантом та радником кредиторів з питань англійського права. Це друга велика реструктуризація заборгованості групи Метінвест. Перша реструктуризація, яку також супроводжувала Redcliffe Partners, як український юридичний радник кредиторів, була успішно завершена восени 2017 року. Ця знакова транзакція потрапила до списку найкращих транзакцій 2017 року за версією IFLR та CEE Legal Matters.

Redcliffe Partners нещодавно виступили радником Deutsche Bank AG, UniCredit, Natixis та ING (координаторів кредиторів, що надавали передекспортне фінансування) щодо реструктуризації заборгованості Metinvest B.V. на суму понад 1 мільярд доларів США. Разом із випуском Metinvest B.V. нових облігацій на суму 1,592 мільйонів доларів США, ця транзакція стала найбільшим в Україні рефінансуванням української корпоративної групи.

Metinvest B.V. є материнською компанією міжнародної вертикально-інтегрованої гірничо-металургійної групи, а також найбільшим в Україні та одним з найбільших в СНД виробником залізорудної сировини та сталі.

В процесі реструктуризації Redcliffe консультували кредиторів з різних питань українського права, проаналізували врегульовану англійським правом кредитну документацію, провели юридичну перевірку українських компаній, які надавали забезпечення, підготували та погодили українські документи забезпечення, а також видали український правовий висновок.

Команду очолював керуючий партнер та керівник практики банківського та фінансового права Олексій Сошенко, за підтримки юриста Олесі Михайленко та молодшого юриста Едуарда Оленцевича.

Redcliffe тісно співпрацювали з Clifford Chance, що виступили основним юридичним консультантом та радником кредиторів з питань англійського права.

Це друга велика реструктуризація заборгованості групи Метінвест. Перша реструктуризація, яку також супроводжувала Redcliffe Partners, як український юридичний радник кредиторів, була успішно завершена восени 2017 року. Ця знакова транзакція потрапила до списку найкращих транзакцій 2017 року за версією IFLR та CEE Legal Matters.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: