fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Redcliffe Partners виступила радником CVC для отримання дозволу АМКУ на концентрацію

06/ 02/ 2019
  Redcliffe Partners виступила юридичним радником фонду CVC для отримання дозволу АМКУ на концентрацію у звязку із придбанням акцій компанії Recordati S.p.A. (Recordati). Вартість трансакції оцінюється приблизно в 3 мільярди євро. Завдяки своєму досвіду та глобальній мережі портфельних компаній, які діють у сфері охорони здоров’я, CVC розширить бізнес Recordati з лікування рідкісних захворювань і прискорить її стратегію зростання як провідної міжнародної фармацевтичної компанії. Команда Redcliffe, яка працювала над трансакцією, включала радника Анастасію Усову, старшого юриста Наталію Ковальову та юриста Тетяну Смурову. * * * CVC є світовим лідером у сфері прямих інвестицій і налічує 24 офіси по всьому світу. Це одна з найдовше існуючих мереж з прямих інвестицій з однією з найбільших географій присутності у світі. Recordati – це міжнародна фармацевтична група, яка займається дослідженням, розробкою, виробництвом і реалізацією фармацевтичних препаратів. Група Recordati пропонує широкий спектр інноваційних лікарських засобів у ряді терапевтичних областей, включаючи спеціалізований сегмент з лікування рідкісних захворювань.

Redcliffe Partners виступила юридичним радником фонду CVC для отримання дозволу АМКУ на концентрацію у зв’язку із придбанням акцій компанії Recordati S.p.A. (Recordati). Вартість трансакції оцінюється приблизно в 3 мільярди євро. Завдяки своєму досвіду та глобальній мережі портфельних компаній, які діють у сфері охорони здоров’я, CVC розширить бізнес Recordati з лікування рідкісних захворювань і прискорить її стратегію зростання як провідної міжнародної фармацевтичної компанії.

Команда Redcliffe, яка працювала над трансакцією, включала радника Анастасію Усову, старшого юриста Наталію Ковальову та юриста Тетяну Смурову.

* * *

CVC є світовим лідером у сфері прямих інвестицій і налічує 24 офіси по всьому світу. Це одна з найдовше існуючих мереж з прямих інвестицій з однією з найбільших географій присутності у світі.

Recordati – це міжнародна фармацевтична група, яка займається дослідженням, розробкою, виробництвом і реалізацією фармацевтичних препаратів. Група Recordati пропонує широкий спектр інноваційних лікарських засобів у ряді терапевтичних областей, включаючи спеціалізований сегмент з лікування рідкісних захворювань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: