fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Redcliffe Partners виступила радником Citibank Europe Plc, Британської філії, у реструктуризації заборгованості за кредитом у розмірі 88 мільйонів доларів США

05/ 02/ 2018
  Redcliffe Partners виступила юридичним радником Citibank Europe Plc, Британської філії, з питання реструктуризації заборгованості за кредитом у розмірі 16 мільйонів доларів США, наданим Рубіжанському картонно-тарному комбінату (ПАТ “РКТК”) за кредитною лінією у розмірі до 88 мільйонів доларів США (Кредит РКТК). Юридична підтримка транзакції включала підготовку договору про внесення змін та викладення у новій редакції Кредиту РКТК, підготовку та підписання договорів про внесення змін до договорів забезпечення, збір та перевірку попередніх умов та підготовку юридичних висновків. Команда Redcliffe, яка працювала над проектом, включала Олексія Сошенка – керуючого партнера та керівника практики банківського та фінансового права та Євгена Важинського – юриста практики банківського та фінансового права. ПАТ “РКТК” успішно працює на ринку пакувальних матеріалів з 1991 року та стало лідером у виробництві транспортної тари з гофрованого картону в Україні, а також експорту продукції за межі країни. Товариство пропонує продукцію, що за якістю не поступається європейським конкурентам, та є визнаною багатьма відомими компаніями, зокрема, Procter & Gamble, Johnson Kyiv Corporation, Philip Morris, Кraft Foods, Sun Interbrew, ВВН, Дніпровським маслоекстракційним заводом, Sandora та ін. Clifford Chance консультувала Citibank Europe Plc з питань англійського права щодо реструктуризації заборгованості. Команду очолював Джаред Ґрабб (Jared Grubb), керуючий партнер стамбульського офісу Clifford Chance.

Redcliffe Partners виступила юридичним радником Citibank Europe Plc, Британської філії, з питання реструктуризації заборгованості за кредитом у розмірі 16 мільйонів доларів США, наданим Рубіжанському картонно-тарному комбінату (ПАТ “РКТК”) за кредитною лінією у розмірі до 88 мільйонів доларів США (Кредит РКТК).

Юридична підтримка транзакції включала підготовку договору про внесення змін та викладення у новій редакції Кредиту РКТК, підготовку та підписання договорів про внесення змін до договорів забезпечення, збір та перевірку попередніх умов та підготовку юридичних висновків.

Команда Redcliffe, яка працювала над проектом, включала Олексія Сошенка – керуючого партнера та керівника практики банківського та фінансового права та Євгена Важинського – юриста практики банківського та фінансового права.

ПАТ “РКТК” успішно працює на ринку пакувальних матеріалів з 1991 року та стало лідером у виробництві транспортної тари з гофрованого картону в Україні, а також експорту продукції за межі країни. Товариство пропонує продукцію, що за якістю не поступається європейським конкурентам, та є визнаною багатьма відомими компаніями, зокрема, Procter & Gamble, Johnson Kyiv Corporation, Philip Morris, Кraft Foods, Sun Interbrew, ВВН, Дніпровським маслоекстракційним заводом, Sandora та ін.

Clifford Chance консультувала Citibank Europe Plc з питань англійського права щодо реструктуризації заборгованості. Команду очолював Джаред Ґрабб (Jared Grubb), керуючий партнер стамбульського офісу Clifford Chance.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: