fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Redcliffe Partners виграла арбітраж МКАС за арбітражною угодою рідкісного виду

12/ 02/ 2019
  Redcliffe Partners успішно захистила інтереси зустрічного позивача, української дочірньої компанії великого міжнародного виробника електроніки, проти турецького позивача (відповідача за зустрічним позовом) в комерційному арбітражі МКАС при ТППУ. Турецький позивач подав первинний позов про припинення гарантії материнської компанії. Зустрічний позов було подано на основі арбітражної угоди, укладеної шляхом обміну позовною заявою та відзивом на неї. Склад арбітражного суду дійшов висновку про наявність компетенції розглядати зустрічний позов на підставі вказаної арбітражної угоди, задовольнивши його у повному обсязі на суму понад 36 мільйонів гривень, та відхилив первинний позов. Ця справа є однією з небагатьох в Україні, де було застосовано арбітражну угоду такого виду. Команда Redcliffe Partners складалася з юристів Вікторії Івасечко та Ярослава Петренка.

Redcliffe Partners успішно захистила інтереси зустрічного позивача, української дочірньої компанії великого міжнародного виробника електроніки, проти турецького позивача (відповідача за зустрічним позовом) в комерційному арбітражі МКАС при ТППУ. Турецький позивач подав первинний позов про припинення гарантії материнської компанії. Зустрічний позов було подано на основі арбітражної угоди, укладеної шляхом обміну позовною заявою та відзивом на неї.

Склад арбітражного суду дійшов висновку про наявність компетенції розглядати зустрічний позов на підставі вказаної арбітражної угоди, задовольнивши його у повному обсязі на суму понад 36 мільйонів гривень, та відхилив первинний позов. Ця справа є однією з небагатьох в Україні, де було застосовано арбітражну угоду такого виду.

Команда Redcliffe Partners складалася з юристів Вікторії Івасечко та Ярослава Петренка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: