fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Redcliffe Partners вітає нового партнера Сергія Ігнатовського

04/ 03/ 2021
  Redcliffe Partners раді повідомити про те, що Сергій Ігнатовський приєднується до партнерського складу нашої фірми для підсилення експертизи у сфері реструктуризацій та вирішення спорів. Сергій є одним з провідних українських професіоналів, які спеціалізуються на боргових та корпоративних реструктуризаціях та складних судових процесах. Його професійний досвід дуже різноманітний. Раніше Сергій багато років працював партнером провідних українських юридичних фірм, а також головним юридичним радником Метінвесту, одного з найбільших виробників сталі та залізорудної сировини в Центральній та Східній Європі. У 2016 році комітет кредиторів групи Мрія Агрохолдинг призначив Сергія на посаду головного юридичного радника групи. На цій посаді Сергій відповідав за реалізацію унікальної та безпрецедентної реструктуризації групи, яка була необхідна у звязку з дефолтом групи за боргом у розмірі 1,3 мільярди доларів США. Як головний юридичний радник Сергій супроводжував ведення сотень судових процесів та десятків банкрутств по всій Україні, а також консультував комітет кредиторів щодо подальшого продажу групи стратегічному інвестору. У 2019-2020 роках Сергій працював на посаді заступника Голови Фонду державного майна України та відповідав за корпоративне управління державними підприємствами. Олексій Сошенко, керуючий партнер Redcliffe Partners, коментує: “Досвід Сергія як головного юридичного радника найбільших українських компаній, у поєднанні з фантастичним досвідом реалізації найбільш складних проектів, вдало доповнить можливості фірми та значно розширить наш спектр послуг для клієнтів. Ми раді вітати Сергія у нашій фірмі”. Сергій додає: “Раніше ми спільно працювали над продажем групи Мрія Агрохолдинг, де Redcliffe Partners виступала у ролі юридичного радника покупця, і робота команди були надзвичайною. Фірма здобула репутацію найвищого рівня, надаючи консультації щодо найвизначніших проектів в Україні та пропонуючи першокласні послуги для клієнтів, тому цей новий етап є захопливим для мене. Я з нетерпінням чекаю співпраці з командою та впевнений, що зможу допомогти клієнтам вирішити проблеми, подібні до тих, з якими я зіштовхувався під час роботи у Мрії, Метінвесті та кількох інших найбільших корпораціях України”.

Redcliffe Partners раді повідомити про те, що Сергій Ігнатовський приєднується до партнерського складу нашої фірми для підсилення експертизи у сфері реструктуризацій та вирішення спорів.

Сергій є одним з провідних українських професіоналів, які спеціалізуються на боргових та корпоративних реструктуризаціях та складних судових процесах. Його професійний досвід дуже різноманітний. Раніше Сергій багато років працював партнером провідних українських юридичних фірм, а також головним юридичним радником Метінвесту, одного з найбільших виробників сталі та залізорудної сировини в Центральній та Східній Європі.

У 2016 році комітет кредиторів групи Мрія Агрохолдинг призначив Сергія на посаду головного юридичного радника групи. На цій посаді Сергій відповідав за реалізацію унікальної та безпрецедентної реструктуризації групи, яка була необхідна у зв’язку з дефолтом групи за боргом у розмірі 1,3 мільярди доларів США. Як головний юридичний радник Сергій супроводжував ведення сотень судових процесів та десятків банкрутств по всій Україні, а також консультував комітет кредиторів щодо подальшого продажу групи стратегічному інвестору.

У 2019-2020 роках Сергій працював на посаді заступника Голови Фонду державного майна України та відповідав за корпоративне управління державними підприємствами.

Олексій Сошенко, керуючий партнер Redcliffe Partners, коментує: “Досвід Сергія як головного юридичного радника найбільших українських компаній, у поєднанні з фантастичним досвідом реалізації найбільш складних проектів, вдало доповнить можливості фірми та значно розширить наш спектр послуг для клієнтів. Ми раді вітати Сергія у нашій фірмі”.

Сергій додає: “Раніше ми спільно працювали над продажем групи Мрія Агрохолдинг, де Redcliffe Partners виступала у ролі юридичного радника покупця, і робота команди були надзвичайною. Фірма здобула репутацію найвищого рівня, надаючи консультації щодо найвизначніших проектів в Україні та пропонуючи першокласні послуги для клієнтів, тому цей новий етап є захопливим для мене. Я з нетерпінням чекаю співпраці з командою та впевнений, що зможу допомогти клієнтам вирішити проблеми, подібні до тих, з якими я зіштовхувався під час роботи у Мрії, Метінвесті та кількох інших найбільших корпораціях України”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: