fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Redcliffe Partners вітає нового керівника практики інтелектуальної власності

04/ 09/ 2019
  Redcliffe Partners з радістю вітає Радника Марію Коваль, яка приєднується до нас в якості керівника практики інтелектуальної власності. Маючи понад 15-річний досвід зі спеціалізацією на питаннях інтелектуальної власності та судових спорах у цьому секторі, Марія значно розширить наші можливості та експертизу щодо захисту прав інтелектуальної власності. Перш ніж приєднатися до Redcliffe, Марія працювала у командах провідних українських юридичних фірм, зосереджуючись на різноманітних питаннях інтелектуальної власності, включаючи порушення прав інтелектуальної власності, стратегії захисту прав інтелектуальної власності, ліцензійні та франчайзингові угоди, а також регулярно розглядаючи судові справи та суперечки. Марія є арбітром по доменних спорах Центру з арбітражу і посередництва Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO), виступає членом Pharmaceutical Trade Marks Group та Комітету з питань авторського права Міжнародної асоціації торгових марок. Марія коментує свою нову роль у Redcliffe: «Я вважаю, що, приєднавшись до цієї досвідченої та амбітної команди, попереду для нас відкривається цілий ряд можливостей. Разом ми розвиватимемо та зміцнюватимемо наші пропозиції на ринку, і я впевнена, що дуже скоро ми досягнемо чудових результатів». Керуючий партнер Redcliffe Олексій Сошенко додав: «Ми раді вітати Марію у нашій команді. Її досвід допоможе нам не лише розвивати практику інтелектуальної власності, але й розширити наші послуги у вирішенні спорів у цьому секторі, адже ця сфера наразі активно розвивається і ми отримуємо все більше пов’язаних запитів».

Redcliffe Partners з радістю вітає Радника Марію Коваль, яка приєднується до нас в якості керівника практики інтелектуальної власності. Маючи понад 15-річний досвід зі спеціалізацією на питаннях інтелектуальної власності та судових спорах у цьому секторі, Марія значно розширить наші можливості та експертизу щодо захисту прав інтелектуальної власності.

Перш ніж приєднатися до Redcliffe, Марія працювала у командах провідних українських юридичних фірм, зосереджуючись на різноманітних питаннях інтелектуальної власності, включаючи порушення прав інтелектуальної власності, стратегії захисту прав інтелектуальної власності, ліцензійні та франчайзингові угоди, а також регулярно розглядаючи судові справи та суперечки. Марія є арбітром по доменних спорах Центру з арбітражу і посередництва Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO), виступає членом Pharmaceutical Trade Marks Group та Комітету з питань авторського права Міжнародної асоціації торгових марок.

Марія коментує свою нову роль у Redcliffe: «Я вважаю, що, приєднавшись до цієї досвідченої та амбітної команди, попереду для нас відкривається цілий ряд можливостей. Разом ми розвиватимемо та зміцнюватимемо наші пропозиції на ринку, і я впевнена, що дуже скоро ми досягнемо чудових результатів». Керуючий партнер Redcliffe Олексій Сошенко додав: «Ми раді вітати Марію у нашій команді. Її досвід допоможе нам не лише розвивати практику інтелектуальної власності, але й розширити наші послуги у вирішенні спорів у цьому секторі, адже ця сфера наразі активно розвивається і ми отримуємо все більше пов’язаних запитів».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: