fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Redcliffe Partners та Clifford Chance провели конференцію щодо міжнародного фінансування та останніх трендів на ринку LMA

28/ 05/ 2019
  23 травня 2019 року Redcliffe Partners спільно з Clifford Chance провели конференцію: “Україна відкрита для міжнародного фінансування! Останні тренди на ринку LMA та в Україні”. Актуальні питання на ринку кредитування, а також виклики у фінансуванні проектів, стали ключовою темою обговорень в рамках двох сесій. В рамках першої сесії, модератором якої виступив Олексій Сошенко, керівник практик реструктуризації заборгованості, а також банківського та фінансового права Redcliffe Partners, були представлені презентації експертів з Clifford Chance та представника Citibank. Аллістер МакГілліврей, партнер з питань фінансового права Clifford Chance, розповів про ставку LIBOR та Brexit в рамках свого досвіду та останніх трендів в Європі. Едріан Коен, партнер з питань реструктуризації заборгованості у Clifford Chance, продовжив обговорення, піднявши разом з темою Brexit питання можливого арешту майна. Дмитро Волохов, віцепрезидент Citi, поділився своєю точкою зору щодо останніх досягнень на фінансовому ринку України. Дмитро Орендарець, старший юрист Clifford Chance, розповів слухачам про основні аспекти того, що необхідно українським позичальникам для залучення міжнародного фінансування на прикладі фінансування операцій з нерухомістю. Друга сесія проводилася у формі дискусії, присвяченої темі “Виклики у фінансуванні проектів на підставі нещодавнього аналізу практичних прикладів України, Польщі, Туреччини та інших юрисдикцій регіону”. Джаред Грабб, керуючий партнер офісу Clifford Chance у Стамбулі, партнер з питань банківського та фінансового права, виступив модератором обговорення, а серед спікерів були Джоел Барановські, старший радник ЄБРР, Філіпп Грушко, партнер-засновник в SD Capital, керівник з питань розвитку бізнесу в TIS Group та MV Cargo, Рафаль Закржевскі, радник з питань банківського та фінансового права Clifford Chance, та Олексій Сошенко.

23 травня 2019 року Redcliffe Partners спільно з Clifford Chance провели конференцію: “Україна відкрита для міжнародного фінансування! Останні тренди на ринку LMA та в Україні”. Актуальні питання на ринку кредитування, а також виклики у фінансуванні проектів, стали ключовою темою обговорень в рамках двох сесій.

В рамках першої сесії, модератором якої виступив Олексій Сошенко, керівник практик реструктуризації заборгованості, а також банківського та фінансового права Redcliffe Partners, були представлені презентації експертів з Clifford Chance та представника Citibank. Аллістер МакГілліврей, партнер з питань фінансового права Clifford Chance, розповів про ставку LIBOR та Brexit в рамках свого досвіду та останніх трендів в Європі. Едріан Коен, партнер з питань реструктуризації заборгованості у Clifford Chance, продовжив обговорення, піднявши разом з темою Brexit питання можливого арешту майна.

Дмитро Волохов, віцепрезидент Citi, поділився своєю точкою зору щодо останніх досягнень на фінансовому ринку України. Дмитро Орендарець, старший юрист Clifford Chance, розповів слухачам про основні аспекти того, що необхідно українським позичальникам для залучення міжнародного фінансування на прикладі фінансування операцій з нерухомістю.

Друга сесія проводилася у формі дискусії, присвяченої темі “Виклики у фінансуванні проектів на підставі нещодавнього аналізу практичних прикладів України, Польщі, Туреччини та інших юрисдикцій регіону”. Джаред Грабб, керуючий партнер офісу Clifford Chance у Стамбулі, партнер з питань банківського та фінансового права, виступив модератором обговорення, а серед спікерів були Джоел Барановські, старший радник ЄБРР, Філіпп Грушко, партнер-засновник в SD Capital, керівник з питань розвитку бізнесу в TIS Group та MV Cargo, Рафаль Закржевскі, радник з питань банківського та фінансового права Clifford Chance, та Олексій Сошенко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: