fbpx

Redcliffe Partners стягнула на користь клієнта понад 1,3 млн. євро на підставі арбітражного рішення Віденського міжнародного арбітражного центру (VIAC)

27/ 12/ 2019
  Redcliffe Partners успішно захистила інтереси провідного світового постачальника високосортних вогнетривких матеріалів у справі про надання дозволу на виконання арбітражного рішення Віденського міжнародного арбітражного центру (VIAC) в Україні і забезпечивши по тому його примусове виконання у трьох паралельних виконавчих провадженнях. Арбітражне рішення ґрунтувалося на складній арбітражній угоді, зафіксованій у низці різноформатних договорів та процесуальних документів, і передбачало нарахування відсотків та стягнення у трьох валютах. Суд у повному обсязі задовольнив заяву про надання дозволу на виконання арбітражного рішення про стягнення суми заборгованості та відсотків з боржників, провідного українського виробника скляної тари та страхової компанії. Суд також ухвалив стягнути з боржників 13 179,43 євро та 86 589,46 грн. судових витрат, що склало близько 84% усіх судових витрат, заявлених до відшкодування. Заборгованість та відсотки на загальну суму понад 1,3 млн. євро були стягнуті на користь клієнта у трьох паралельних виконавчих провадженнях за менше ніж 22 дні. Команда Redcliffe Partners під керівництвом партнера та керівника практики вирішення спорів Redcliffe Partners Сергія Гришка складалася зі старшого юриста Євгена Дядюка та юриста Вікторії Івасечко.

Redcliffe Partners успішно захистила інтереси провідного світового постачальника високосортних вогнетривких матеріалів у справі про надання дозволу на виконання арбітражного рішення Віденського міжнародного арбітражного центру (VIAC) в Україні і забезпечивши по тому його примусове виконання у трьох паралельних виконавчих провадженнях.

Арбітражне рішення ґрунтувалося на складній арбітражній угоді, зафіксованій у низці різноформатних договорів та процесуальних документів, і передбачало нарахування відсотків та стягнення у трьох валютах. Суд у повному обсязі задовольнив заяву про надання дозволу на виконання арбітражного рішення про стягнення суми заборгованості та відсотків з боржників, провідного українського виробника скляної тари та страхової компанії. Суд також ухвалив стягнути з боржників 13 179,43 євро та 86 589,46 грн. судових витрат, що склало близько 84% усіх судових витрат, заявлених до відшкодування.

Заборгованість та відсотки на загальну суму понад 1,3 млн. євро були стягнуті на користь клієнта у трьох паралельних виконавчих провадженнях за менше ніж 22 дні.

Команда Redcliffe Partners під керівництвом партнера та керівника практики вирішення спорів Redcliffe Partners Сергія Гришка складалася зі старшого юриста Євгена Дядюка та юриста Вікторії Івасечко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: