fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Redcliffe Partners повідомляє про підвищення до партнера Олександра Маркова

25/ 01/ 2022
  Redcliffe Partners з радістю повідомляє про підвищення Олександра Маркова, радника і керівника податкової практики та практики вирішення податкових спорів, до посади партнера з 4 січня 2022 року. Практика Олександра зосереджена на податковому плануванні та оптимізації оподаткування, податкових спорах і розслідуваннях, а також на трансакційних податках. Він має великий досвід у проведенні юридичного аудиту, структуруванні транзакцій та консультуванні приватних клієнтів. Олександр також забезпечує юридичний супровід під час кримінальних проваджень, пов’язаних з ухиленням від сплати податків, консультує клієнтів у рамках адміністративних процедур та в судах. Досягнення Олександра високо оцінюються міжнародними та українськими юридичними рейтингами. Зокрема, він визнаний лідером практики у сфері податків за версією рейтингового агентства The Legal 500 2021, а також рекомендований у сфері податкового права за версією Best Lawyers 2022. Він також високо відзначений як практикуючий юрист у сфері вирішення податкових спорів за версією World Tax ITR 2021. Керуючий партнер Redcliffe Partners Олексій Сошенко коментує: “Підвищення Олександра є важливим кроком у стратегії зростання фірми. Я пишаюся відданістю та наполегливою працею, які Олександр та його команда демонструють під час роботи в Redcliffe Partners, і впевнений у його лідерських якостях та знаннях, які він нам показуватиме і надалі.” Олександр Марков зазначив: “Я вдячний команді Redcliffe Partners, які підтримували і навчали мене, а також моїй команді. Я переконаний, що нові виклики та можливості сприятимуть професійному зростанню і розвитку нашої практики  та фірми.

Redcliffe Partners з радістю повідомляє про підвищення Олександра Маркова, радника і керівника податкової практики та практики вирішення податкових спорів, до посади партнера з 4 січня 2022 року.

Практика Олександра зосереджена на податковому плануванні та оптимізації оподаткування, податкових спорах і розслідуваннях, а також на трансакційних податках. Він має великий досвід у проведенні юридичного аудиту, структуруванні транзакцій та консультуванні приватних клієнтів. Олександр також забезпечує юридичний супровід під час кримінальних проваджень, пов’язаних з ухиленням від сплати податків, консультує клієнтів у рамках адміністративних процедур та в судах.

Досягнення Олександра високо оцінюються міжнародними та українськими юридичними рейтингами. Зокрема, він визнаний лідером практики у сфері податків за версією рейтингового агентства The Legal 500 2021, а також рекомендований у сфері податкового права за версією Best Lawyers 2022. Він також високо відзначений як практикуючий юрист у сфері вирішення податкових спорів за версією World Tax ITR 2021.

Керуючий партнер Redcliffe Partners Олексій Сошенко коментує: “Підвищення Олександра є важливим кроком у стратегії зростання фірми. Я пишаюся відданістю та наполегливою працею, які Олександр та його команда демонструють під час роботи в Redcliffe Partners, і впевнений у його лідерських якостях та знаннях, які він нам показуватиме і надалі.”

Олександр Марков зазначив: Я вдячний команді Redcliffe Partners, які підтримували і навчали мене, а також моїй команді. Я переконаний, що нові виклики та можливості сприятимуть професійному зростанню і розвитку нашої практики  та фірми”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: