fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Redcliffe Partners консультує ЄБРР щодо договору про участь у розподілі ризику з Укрсиббанком

12/ 02/ 2018
  Redcliffe Partners виступила юридичним радником ЄБРР щодо договору про участь в розподілі ризику без попереднього фінансування з Укрсиббанком на загальну суму до 50 мільйонів доларів США. За договором УкрСиббанк розділить з ЄБРР ризики непогашення кредитів позичальниками УкрСиббанку. Програма розподілу ризиків ЄБРР спрямована на заохочення та підтримку ефективного кредитування в Україні. Поняття розподілу ризику нове для українського права. Тому, для цілей проекту юристи Redcliffe допомогли розробити комплексну структуру для здійснення запланованого розподілу ризику в Україні. Також, юристи Redcliffe проаналізували та відредагували договір про участь в розподілі ризику та повязану з ним документацію (для врахування положень українського права), внесли зміни до проектів місцевих типових кредитних договорів, щоб узгодити їх зі стандартами ЄБРР, та вели переговори щодо умов договору з Укрсиббанком. Команда Redcliffe складалась із керуючого партнера Олексія Сошенка та юриста Олесі Михайленко. Підписання договору про участь в розподілі ризику, зокрема, дозволить ЄБРР заохотити кредитування Укрсиббанком українського малого та середнього бізнесу в різних валютах (в тому числі в українських гривнях). Для того, щоб отримати право на отримання кредиту, ризики по якому буде частково нести ЄБРР, українські компанії повинні будуть дотримуватися найвищих ділових стандартів, ефективно здійснювати свою господарську діяльність, та дотримуватись раціональних інженерних, фінансових, ділових та природоохоронних практик. З питань англійського права ЄБРР в ході транзакції консультувала Clifford Chance.

Redcliffe Partners виступила юридичним радником ЄБРР щодо договору про участь в розподілі ризику без попереднього фінансування з Укрсиббанком на загальну суму до 50 мільйонів доларів США. За договором УкрСиббанк розділить з ЄБРР ризики непогашення кредитів позичальниками УкрСиббанку. Програма розподілу ризиків ЄБРР спрямована на заохочення та підтримку ефективного кредитування в Україні.

Поняття розподілу ризику нове для українського права. Тому, для цілей проекту юристи Redcliffe допомогли розробити комплексну структуру для здійснення запланованого розподілу ризику в Україні. Також, юристи Redcliffe проаналізували та відредагували договір про участь в розподілі ризику та пов’язану з ним документацію (для врахування положень українського права), внесли зміни до проектів місцевих типових кредитних договорів, щоб узгодити їх зі стандартами ЄБРР, та вели переговори щодо умов договору з Укрсиббанком.

Команда Redcliffe складалась із керуючого партнера Олексія Сошенка та юриста Олесі Михайленко.

Підписання договору про участь в розподілі ризику, зокрема, дозволить ЄБРР заохотити кредитування Укрсиббанком українського малого та середнього бізнесу в різних валютах (в тому числі в українських гривнях). Для того, щоб отримати право на отримання кредиту, ризики по якому буде частково нести ЄБРР, українські компанії повинні будуть дотримуватися найвищих ділових стандартів, ефективно здійснювати свою господарську діяльність, та дотримуватись раціональних інженерних, фінансових, ділових та природоохоронних практик.

З питань англійського права ЄБРР в ході транзакції консультувала Clifford Chance.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: