fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Redcliffe Partners консультує ЄБРР щодо договору про участь у розподілі ризику з Райффайзен Банком Аваль

16/ 02/ 2018
  Redcliffe Partners виступила юридичним радником ЄБРР щодо договору про участь в розподілі ризику без попереднього фінансування з Райффайзен Банком Аваль на загальну суму до 20 мільйонів євро. За договором Райффайзен Банк Аваль розділить з ЄБРР ризики непогашення кредитів позичальниками Райффайзен Банку Аваль. Для того, щоб отримати право на кредит, українські компанії повинні будуть дотримуватися найвищих ділових стандартів, ефективно здійснювати свою господарську діяльність, та дотримуватись раціональних інженерних, фінансових, ділових та природоохоронних практик. Поняття розподілу ризику нове для українського права. Тому, для належної імплементації проекту Redcliffe Partners розробили кілька комплексних структур  по українському праву. Також, юристи Redcliffe проаналізували та відредагували договір про участь в розподілі ризику для врахування положень українського права, проаналізували питання податків та формування резервів, а також інкорпорували стандартні для ЄБРР положення у проекти місцевих типових кредитних договорів та договорів забезпечення. Команда Redcliffe включала керуючого партнера Олексія Сошенка та юриста Олесю Михайленко. З питань англійського права ЄБРР в ході транзакції консультувала Clifford Chance.

Redcliffe Partners виступила юридичним радником ЄБРР щодо договору про участь в розподілі ризику без попереднього фінансування з Райффайзен Банком Аваль на загальну суму до 20 мільйонів євро. За договором Райффайзен Банк Аваль розділить з ЄБРР ризики непогашення кредитів позичальниками Райффайзен Банку Аваль. Для того, щоб отримати право на кредит, українські компанії повинні будуть дотримуватися найвищих ділових стандартів, ефективно здійснювати свою господарську діяльність, та дотримуватись раціональних інженерних, фінансових, ділових та природоохоронних практик.

Поняття розподілу ризику нове для українського права. Тому, для належної імплементації проекту Redcliffe Partners розробили кілька комплексних структур  по українському праву. Також, юристи Redcliffe проаналізували та відредагували договір про участь в розподілі ризику для врахування положень українського права, проаналізували питання податків та формування резервів, а також інкорпорували стандартні для ЄБРР положення у проекти місцевих типових кредитних договорів та договорів забезпечення.

Команда Redcliffe включала керуючого партнера Олексія Сошенка та юриста Олесю Михайленко.

З питань англійського права ЄБРР в ході транзакції консультувала Clifford Chance.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: