fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Redcliffe Partners консультувала ЄБРР стосовно гарантії для АТ “Райффайзен Банк” щодо облігацій державної внутрішньої позики

14/ 02/ 2022
  Команда Redcliffe Partners виступила радником ЄБРР щодо інноваційної угоди – надання гарантії у розмірі 75 000 000 євро на користь АТ “Райффайзен Банк”. Гарантія покриває ризик несплати за облігаціями державної внутрішньої позики, які має в своєму портфелі Райффайзен Банк. Гарантія ЄБРР дозволить застосувати м’якші правила щодо розрахунку кредитного ризику на рівні групи Райффайзен, завдяки чому український Райффайзен Банк зможе виділити додаткові кошти для фінансування українського бізнесу. Кредитування Райффайзену за цим механізмом буде зосереджене на підтримці місцевих мікро-, малих і середніх підприємств, які є надзвичайно важливими для розвитку економіки України. Сторони також домовилися, що не менше 30% кредитних ресурсів буде використано для фінансування сталих та екологічних технологій. Ця транзакція – перша в своєму роді в Україні. Для її реалізації команда Redcliffe Partners провела аналіз законодавства про державні облігації і розробила складні інструменти для захисту прав ЄБРР як гаранта. Над цим проєктом працювала команда Redcliffe Partners у складі партнера Олексія Сошенка, радника Олесі Михайленко та молодшого юриста Севастіана Вікторука з практики банківського та фінансового права.

Команда Redcliffe Partners виступила радником ЄБРР щодо інноваційної угоди – надання гарантії у розмірі 75 000 000 євро на користь АТ “Райффайзен Банк”. Гарантія покриває ризик несплати за облігаціями державної внутрішньої позики, які має в своєму портфелі Райффайзен Банк.

Гарантія ЄБРР дозволить застосувати м’якші правила щодо розрахунку кредитного ризику на рівні групи Райффайзен, завдяки чому український Райффайзен Банк зможе виділити додаткові кошти для фінансування українського бізнесу. Кредитування Райффайзену за цим механізмом буде зосереджене на підтримці місцевих мікро-, малих і середніх підприємств, які є надзвичайно важливими для розвитку економіки України. Сторони також домовилися, що не менше 30% кредитних ресурсів буде використано для фінансування сталих та екологічних технологій.

Ця транзакція – перша в своєму роді в Україні. Для її реалізації команда Redcliffe Partners провела аналіз законодавства про державні облігації і розробила складні інструменти для захисту прав ЄБРР як гаранта.

Над цим проєктом працювала команда Redcliffe Partners у складі партнера Олексія Сошенка, радника Олесі Михайленко та молодшого юриста Севастіана Вікторука з практики банківського та фінансового права.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: