fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Red Bull Campus Clutch: хто дійшов до Національного фіналу

14/ 04/ 2021
  Red Bull Campus Clutch, найбільше світове студентське VALORANT esport-змагання, офіційно завершило свої українські кваліфікації, в яких понад 100 команд боролись за місце у національному фіналі. За результатами восьми онлайн- та офлайн-кваліфікацій найсильніші команди готові продовжити змагання в Українському Національному фіналі, який відбудеться у онлайн-форматі 17 квітня об 11:00. Національний переможець України отримає подарунки від глобальних партнерів та продовжить боротьбу у Всесвітньому фіналі за головний приз у 20 000 євро. Деталі щодо змагання Red Bull Campus Clutch та його фіналістів: Red Bull Campus Clutch - це глобальний VALORANT турнір у форматі 5х5, відкритий для студентів університетів з більш ніж 50 країн. У цьому тактичному шутері від першої особи команди з 5 осіб мають можливість продемонструвати свої навички перед гравцями з усього світу, і позмагатися за те, щоб стати світовим переможцем Red Bull Campus Clutch. Українські студентські команди завершили перший етап змагань - відбіркові матчі. Тепер на черзі Український Національний фінал, переможець якого отримає запрошення взяти участь у наступній фазі змагань – KnockOut Round серед усіх національних переможців світу - аби зіграти з елітою VALORANT та шансом виграти головний приз. Команди, які змагаються в українському Національному фіналі: Strive to Top Venegance Team KONI Toxic dudes Compot Gaming FiveHead Dragon Attaking. Хлопці з цієї команди представляють збірну гравців з різних міст - Самбір, Коломия, Харків і Київ. Chicken Dinner. У фінальному матчі гравець ds_exe з Chicken Dinner здійснив 27 фрагів, і це один з кращих показників турніру. Дивіться стрім Національного фіналу Red Bull Campus Clutch 17 квітня об 11:00 на каналі Федерації кіберспорту тут: https://www.twitch.tv/uesf_ua AOC, SteelSeries та Intel є партнерами Red Bull Campus Clutch та забезпечують найсучасніше обладнання для цього кіберспортивного турніру. Локальні медіа-партнери, які підтримують турнір: iSport та UA-Футбол Фаза Світового фіналу Red Bull Campus Clutch буде розділена на два етапи: Knockout Round у червні та Фінал у липні. Knockout Round відбуватиметься одночасно у всьому світі та супроводжуватиметься 24-годинним стрімом - усі національні переможці змагатимуться за те, щоб потрапити у ТОП 10 і продовжити змагання. Далі 10 найкращих команд зіткнуться один з одним на офлайн-події в Мадриді (Іспанія), де відбудеться нагородження світових чемпіонів Red Bull Campus Clutch. Деталі про турнір: https://www.redbull.com/ua-uk/event-series/campus-clutch/

Red Bull Campus Clutch, найбільше світове студентське VALORANT esport-змагання, офіційно завершило свої українські кваліфікації, в яких понад 100 команд боролись за місце у національному фіналі.

За результатами восьми онлайн- та офлайн-кваліфікацій найсильніші команди готові продовжити змагання в Українському Національному фіналі, який відбудеться у онлайн-форматі 17 квітня об 11:00. Національний переможець України отримає подарунки від глобальних партнерів та продовжить боротьбу у Всесвітньому фіналі за головний приз у 20 000 євро.

Деталі щодо змагання Red Bull Campus Clutch та його фіналістів:

 • Red Bull Campus Clutch – це глобальний VALORANT турнір у форматі 5х5, відкритий для студентів університетів з більш ніж 50 країн. У цьому тактичному шутері від першої особи команди з 5 осіб мають можливість продемонструвати свої навички перед гравцями з усього світу, і позмагатися за те, щоб стати світовим переможцем Red Bull Campus Clutch.
 • Українські студентські команди завершили перший етап змагань – відбіркові матчі. Тепер на черзі Український Національний фінал, переможець якого отримає запрошення взяти участь у наступній фазі змагань – KnockOut Round серед усіх національних переможців світу – аби зіграти з елітою VALORANT та шансом виграти головний приз.
 • Команди, які змагаються в українському Національному фіналі:
  Strive to Top
  Venegance
  Team KONI
  Toxic dudes
  Compot Gaming

  FiveHead Dragon
  Attaking
  . Хлопці з цієї команди представляють збірну гравців з різних міст – Самбір, Коломия, Харків і Київ.
  Chicken Dinner. У фінальному матчі гравець ds_exe з Chicken Dinner здійснив 27 фрагів, і це один з кращих показників турніру.
 • Дивіться стрім Національного фіналу Red Bull Campus Clutch 17 квітня об 11:00 на каналі Федерації кіберспорту тут: https://www.twitch.tv/uesf_ua
 • AOC, SteelSeries та Intel є партнерами Red Bull Campus Clutch та забезпечують найсучасніше обладнання для цього кіберспортивного турніру.
 • Локальні медіа-партнери, які підтримують турнір: iSport та UA-Футбол

Фаза Світового фіналу Red Bull Campus Clutch буде розділена на два етапи: Knockout Round у червні та Фінал у липні. Knockout Round відбуватиметься одночасно у всьому світі та супроводжуватиметься 24-годинним стрімом – усі національні переможці змагатимуться за те, щоб потрапити у ТОП 10 і продовжити змагання. Далі 10 найкращих команд зіткнуться один з одним на офлайн-події в Мадриді (Іспанія), де відбудеться нагородження світових чемпіонів Red Bull Campus Clutch.

Деталі про турнір: https://www.redbull.com/ua-uk/event-series/campus-clutch/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: