fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ранкова кава з Послом Італії в Україні у Харкові

25/ 04/ 2018
  До Харкова у рамках робочого візиту завітали Посол Італії в Україні пан Давиде Ла Чечілія та  директор Агентства зовнішньої торгівлі  Італії в Києві пан Карло Феррарі. На зустрічі обговорювали  шляхи співпраці між нашими країнами, безпосередньо з Харківським регіоном. Як повідомив пан Посол, товарообіг між нашими країнами за останні роки зріс на 25-27%, і існує реальний потенціал для його подальшого росту, перш за все, у таких сферах як: енергетика, у тому числі відновлювальна; сільське господарство  (так, італійці мають ноу-хау у технології обробки землі). Є  зацікавленість до  інфраструктурних проектів, де італійці мають великий  досвід у реконструкції аеропортів та доріг; до програми підтримки малого та середнього бізнесу (95-97% - МСП  у Італії, тому співпраця на цьому рівні дуже важлива). Зі своєї сторони керівники членських компаній Асоціації  поділилися баченням ситуації в регіоні з точки зору їх сфери діяльності: ІТ, агро, банківської, сфери нерухомості  та інших, а також розповіли про потенційні можливості для італійського інвестора. Серед перепонів для інвестування  були названі : корупція, непрозорі тендерні процеси, високі ставки кредитування  (представники аграрних компаній запросили італійських інвесторів зі «своїми грошима» для вигідних інвестицій). «Італія на сьогодні ще не в списку  10-ти основних інвесторів в Україні, тому нам є до чого прагнути!» - зазначила Оксана Шахова, Голова Координаційної Ради Харківського офісу ЕВА, регіональний  директор «Райфайзен Банк Аваль».

До Харкова у рамках робочого візиту завітали Посол Італії в Україні пан Давиде Ла Чечілія та  директор Агентства зовнішньої торгівлі  Італії в Києві пан Карло Феррарі.

На зустрічі обговорювали  шляхи співпраці між нашими країнами, безпосередньо з Харківським регіоном.

Як повідомив пан Посол, товарообіг між нашими країнами за останні роки зріс на 25-27%, і існує реальний потенціал для його подальшого росту, перш за все, у таких сферах як: енергетика, у тому числі відновлювальна; сільське господарство  (так, італійці мають ноу-хау у технології обробки землі). Є  зацікавленість до  інфраструктурних проектів, де італійці мають великий  досвід у реконструкції аеропортів та доріг; до програми підтримки малого та середнього бізнесу (95-97% – МСП  у Італії, тому співпраця на цьому рівні дуже важлива).

Зі своєї сторони керівники членських компаній Асоціації  поділилися баченням ситуації в регіоні з точки зору їх сфери діяльності: ІТ, агро, банківської, сфери нерухомості  та інших, а також розповіли про потенційні можливості для італійського інвестора. Серед перепонів для інвестування  були названі : корупція, непрозорі тендерні процеси, високі ставки кредитування  (представники аграрних компаній запросили італійських інвесторів зі «своїми грошима» для вигідних інвестицій).

«Італія на сьогодні ще не в списку  10-ти основних інвесторів в Україні, тому нам є до чого прагнути!» – зазначила Оксана Шахова, Голова Координаційної Ради Харківського офісу ЕВА, регіональний  директор «Райфайзен Банк Аваль».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: