fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Райффайзен Банк Аваль продовжує допомагати медикам

23/ 04/ 2020
  Київ. 23 квітня. - Райффайзен Банк Аваль передав захисні комплекти одягу Ужгородській інфекційній лікарні.  Засоби індивідуального захисту вкрай важливі для лікарів та медичного персоналу. Головний лікар Ужгородської інфекційної лікарні Поляк Михайло наголосив, що медики працюють сьогодні у вогнищах хвороби, де є ризик заразитися на СОVID-19: “Безпеці медичних працівників ми приділяємо дуже велику увагу, тому засоби індивідуального захисту нам сьогодні вкрай потрібні”, — додав він. Раніше Райффайзен Банк Аваль у співпраці з Всеукраїнським благодійним фондом «Карітас Україна» надав допомогу у сумі 250 000 грн для Чернівецької області. А також придбав три апарати екстракласу для штучної вентиляції легень Чернівецькій обласній лікарні та Київській міській лікарні №9. Разом із компанією Visa банк також перераховує 1 млн грн на придбання засобів захисту чотирьом лікарням у Житомирській, Львівській, Харківській та Херсонській областях. Допомогу від банку у вигляді засобів захисту та оплати транспортних послуг отримали і київські медики, які лікують онкохворих дітей. Ми дбаємо про безпеку тих, хто дбає про нас!

Київ. 23 квітня. – Райффайзен Банк Аваль передав захисні комплекти одягу Ужгородській інфекційній лікарні. 

Засоби індивідуального захисту вкрай важливі для лікарів та медичного персоналу. Головний лікар Ужгородської інфекційної лікарні Поляк Михайло наголосив, що медики працюють сьогодні у вогнищах хвороби, де є ризик заразитися на СОVID-19: “Безпеці медичних працівників ми приділяємо дуже велику увагу, тому засоби індивідуального захисту нам сьогодні вкрай потрібні”, — додав він.

Раніше Райффайзен Банк Аваль у співпраці з Всеукраїнським благодійним фондом «Карітас Україна» надав допомогу у сумі 250 000 грн для Чернівецької області. А також придбав три апарати екстракласу для штучної вентиляції легень Чернівецькій обласній лікарні та Київській міській лікарні №9. Разом із компанією Visa банк також перераховує 1 млн грн на придбання засобів захисту чотирьом лікарням у Житомирській, Львівській, Харківській та Херсонській областях. Допомогу від банку у вигляді засобів захисту та оплати транспортних послуг отримали і київські медики, які лікують онкохворих дітей.

Ми дбаємо про безпеку тих, хто дбає про нас!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: